Poliaci sa pretekali na drahých autách a nevinný Slovák na to doplatil pri nehode životom

Mnoho vodičov si myslí, že ak majú drahé autá, tak su nesmrteľní a dovoliť si na cestách môžu naozaj všetko. Udalosť, ktorá sa stala dnes predpoludním, potvrdila to, že to tak nie je.

Traja nezodpovední vodiči drahých áut sa pretekali na ceste v okrese Dolný Kubín a spôsobili smrť nevinného vodiča Štefana. Vodič mal len 57 rokov a jedného syna. V momente tragickej nehody vodič v aute cestoval so svojou rodinou.

Polícia sa k celému prípadu vyjadrila takto: ,,Dnes na obed sa v okrese Dolný Kubín pretekali Poliaci na luxusných vozidlách Porsche, Ferrari a Mercedes. Vo vysokej rýchlosti a cez plnú čiaru na ceste neďaleko Dolného Kubína nezvládli predbiehací manéver.

Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom Škody Fabie.“ Polícia verejnosť ujistila, že Poliaci, majitelia drahých áut budú nekompromisne potrestaní.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/294635854651562/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Poliaci sa pretekali na drahých autách a nevinný Slovák na to doplatil pri nehode životom”