Takto vyzerá Elizabeth Hurley vo veku 53 rokov. Toto nie je žiaden Photoshop!

Elizabeth Hurley takmer každý deň uverejňuje na svojom instagramovom účte nové videá a fotografie jej dokonalého tela. Pritom len nedávno oslávila svoje 53. narodeniny.

Toto je jej 5 pravidiel, ktorými si slávna herečka udržiava mladistvý vzhľad a ideálne miery…

 1. Teplá vodaPrvú vec, ktorú po zobudení Elizabeth vypije, je pohár teplej vody.

  Herečka si so sebou nosí vodu takmer všade. Voda nielen že zlepšuje jej pleť, ale aj zbavuje telo toxínov a pomáha pri pocite hladu. Elizabeth odporúča: „Hneď ako začnete premýšľať nad toastom alebo koláčom, napite sa trochu teplej vody.“

 2. Studená sprchaHerečka radí, aby ste si pred vstupom do sprchy naniesli na pokožku telový peeling a vmasírovali ho do kože. Tým sa zvýši prúdenie krvi. Potom sa na niekoľko minút postavte pod studenú sprchu.
 3. Umelé opálenieHoci trávi na pláži pomerne veľa času, je skôr fanúšičkou umelého opaľovania. Z tohto dôvodu používa samoopaľovacie krémy, ktoré si rovnomerne nanáša na celé telo a vždy sa uistí, že krém sa absorbuje do jej pokožky.

  Pamätajte si, že také oblasti tela, ako je holenná kosť, lakte, kolená a päty majú sklon k zadržiavaniu pigment, čo vedie k vzniku škvŕn. Aby ste sa vyhli nepríjemným fľakom, na tieto oblasti používajte menej samoopaľovacieho prípravku.

 4. ŠportAj napriek skvelej postave nie je fanúšičkou cvičenia vo fitnes centrách. Radšej preferuje každodenné polhodinové prechádzky.

  Je však pravdou, že nevynecháva ani bežné cviky – tie vykonáva doma, pred televízorom: „Niekoľko minút denne venujem drepom a cvikom na brucho.“

 5. Pravidelné stravovanieNikoho asi neprekvapí, že mnohí fanúšikovia jej závidia ploché bruško, ktoré je u žien v jej veku možné vidieť len málokedy.

  Osvedčený spôsob na ploché brucho je strava, z ktorej vylúčime cukrovinky, pečivo, cestoviny, syr a zemiakové lupienky.

Na dosiahnutie podobného výsledku budete potrebovať viac ako dva týždne, no ak sa budete držať týchto zlatých pravidiel, bude to pre vás omnoho jednoduchšie:

 • Vyhýbajte sa vyprážaným jedlám a nejedzte pár hodín pred spánkom
 • Elizabeth Hurley tiež súhlasí s tvrdením, že prebytok ovocia spôsobuje nadúvanie, preto je nutné byť opatrný aj pri jeho konzumácii
 • Namiesto ovocia odporúča jesť ryby, hnedú ryžu a mnoho zeleniny

Pre tých, ktorí pociťujú záchvaty hladu, má Elizabeth jedno tajomstvo:

„Prisahám, že najefektívnejší spôsob, ako sa vyrovnať s hladom a pri tom nejsť nič škodlivé, je zeleninová polievka a šálka čaju. Keď chcem zhodiť pár kilogramov, pijem aspoň šesť šálok denne.“

To je všetko! Ste pripravení dodržiavať rady nestarnúcej herečky?