Pozrite si slovenskú reklamu, ktorú herec Tom Hanks nazval geniálnou!

Zaraguza, známa reklamná agentúra na Slovensku, ale aj v Českej republike žnie úspechy. Nedávno agentúra predstavila reklamu, ktorá svetu predstavuje knihu slávneho herca Toma Hanksa.

Vydavateľstvo Lindeni, ktoré si túto reklamu nechalo agentúrou vytvoriť, muselo dať na schválenie text kampane, ked’že sa tam nachádza kniha tohoto herca. Michal Pastier, co-owner tejto reklamnej agentúry na sociálnej sieti napísal, že ked‘ poslali text na chválenie, netušili, že sa k nej vyjadrí sám veľký Pán herec Hansk!

 

Ak ste si pozreli video, určite ste pochopili pointu, ktorú tvorcovia chceli svetu predstaviť a to je to, že knihy tohto vydavateľstva sú tak veľmi zaujímavé, že je ťažké ich pustiť z ruky. Herci vo videu robia každodenné činnosti len nohami, pretože v ruke majú práve knihu od Toma Hanksa.

Na prekvapenia, sám Tom napísal na reklamu toto:,,Tom Hanks nazval vašu reklamu geniálnou!“. Michal Pastier bol prekvapený a Tomovi odpovedal: ,, Ďakujem, Tom Hanks!“

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pozrite si slovenskú reklamu, ktorú herec Tom Hanks nazval geniálnou!”