Zlodeji vykradli na Slovensku poštu a s peniazmi sa vyfotografovali a dali na internet. Našli ich podľa fotiek

Aj lúpež ako z filmu nie je na Slovensku ničím vynimočným. O to viac vtipné je, čo po lúpeži lupiči urobili s ukradnutými peniazmi fotografie, ktoré následne zverejnili.

Tento týždeň mali v dedine Voderady rušno. V jedno ráno sa skupina kamarátov z Macedónska, Slavcho, Kristijan a Goran, rozhodla zarobiť peniaze veľmi nečestne. Skoro ráno si počkali pred poštou v tejto dedinke na poštárky. Hned‘ po otvorení predajne vošli dnu a začali sa poštárkam vyhrážať. Okrem vyhrážok ich ohrozovali aj slzným sprejom a vyhrážali sa strelnou zbraňou, ktorú pri sebe samozrejme nemali. Vystrašené poštárky im peniaze vydali.

Na pošte v malej dedinke samozrejme extrémne veľa peňazí nemali, no stačilo im to a rozdelili si lup na 3 časti. Počas krádeže boli v budove pošty len dvaja z nich. Tretí ich čakal v aute pred poštou. Hned‘ ako im poštárky dali peniaze, nasadli do auta a tam sa to všetko začalo komplikovať.

 

 

 

Hned‘ ako muži z predajne odišli, poštárky zavolali políciu, ktorá sa ihned‘ vydala za autom, ktoré im bolo poštárkami opísané. Po krátkom čase ho našli a vydali sa za ním. Ked‘ to muži zbadali, dvaja sa rozhodli vyskočiť z auta a rozbehnúť sa po poli do lesa, kde by bolo nájsť ich takmer nemožné.

Dvaja utekajúci muži sú na úteku aj v týchto chvíľach, no ich identita je jasná, pretože sa každý so svojou čiastkou ukradnutých peňazí odfotil a zavesil ju na sociálnu sieť.

ZDROJ: facebook.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zlodeji vykradli na Slovensku poštu a s peniazmi sa vyfotografovali a dali na internet. Našli ich podľa fotiek”