Zlodeji vykradli na Slovensku poštu a s peniazmi sa vyfotografovali a dali na internet. Našli ich podľa fotiek

Aj lúpež ako z filmu nie je na Slovensku ničím vynimočným. O to viac vtipné je, čo po lúpeži lupiči urobili s ukradnutými peniazmi fotografie, ktoré následne zverejnili.

Tento týždeň mali v dedine Voderady rušno. V jedno ráno sa skupina kamarátov z Macedónska, Slavcho, Kristijan a Goran, rozhodla zarobiť peniaze veľmi nečestne. Skoro ráno si počkali pred poštou v tejto dedinke na poštárky. Hned‘ po otvorení predajne vošli dnu a začali sa poštárkam vyhrážať. Okrem vyhrážok ich ohrozovali aj slzným sprejom a vyhrážali sa strelnou zbraňou, ktorú pri sebe samozrejme nemali. Vystrašené poštárky im peniaze vydali.

Na pošte v malej dedinke samozrejme extrémne veľa peňazí nemali, no stačilo im to a rozdelili si lup na 3 časti. Počas krádeže boli v budove pošty len dvaja z nich. Tretí ich čakal v aute pred poštou. Hned‘ ako im poštárky dali peniaze, nasadli do auta a tam sa to všetko začalo komplikovať.

 

 

 

Hned‘ ako muži z predajne odišli, poštárky zavolali políciu, ktorá sa ihned‘ vydala za autom, ktoré im bolo poštárkami opísané. Po krátkom čase ho našli a vydali sa za ním. Ked‘ to muži zbadali, dvaja sa rozhodli vyskočiť z auta a rozbehnúť sa po poli do lesa, kde by bolo nájsť ich takmer nemožné.

Dvaja utekajúci muži sú na úteku aj v týchto chvíľach, no ich identita je jasná, pretože sa každý so svojou čiastkou ukradnutých peňazí odfotil a zavesil ju na sociálnu sieť.

ZDROJ: facebook.com