Mamičke v lietadle došlo materské mlieko. Letuška pohotovo zareagovala a chváli ju za to celý svet

 Utorkovoví let spoločnosti Philippine Airlines prebiehal hladko až do chvíle, než sa palubou začal rozliehať zúfalý detský plač. „Počula som detský plač, ktorý človeka donúti urobiť čokoľvek, aby pomohol,“ opísala letuška, ktorá je sama mamička deväťmesačnej dcérky.

Patrisha sa okamžite rozhodla konať a zistiť, či je bábätko v poriadku. „Prišla som k matke a spýtala sa, či je všetko v poriadku. Povedala som, že jej dieťatko má asi hladné. Mamička mi so slzami v očiach povedala, že už nemá umelú výživu, „doplnila letuška. To už scéna prilákala pozornosť väčšiny cestujúcich, ktorí podľa Patrishy vyložene zazerali.

Dotyčná žena mala šťastie, že narazila zrovna na Patrishu, pretože tá sa bez rozpakov rozhodla pomoct. „Došlo mi, že je len jediná vec, ktorú môžem urobiť. Ponúknuť svoje mlieko. A tak som tiež urobila. „

I BREASTFED A STRANGER’S BABY INFLIGHTYesteday, I was scheduled for a check flight to be qualified as a Cabin Crew…

Zveřejnil(a) Patrisha Organo dne Středa 7. listopad 2018

Patrisha matku s plačúcim dievčatkom odviedla na oddelené miesto, kde bolo súkromie a batoľa svojim prsníkom kŕmila, kým nezaspalo. „V očiach mamičky bolo vidieť úľava, srdečne mi ďakovala,“ dodala hrdinka.

 

Patrisha svoj dojemný príspevok uzavrela poďakovaním bohu za dar materského mlieka. Na príspevok na sociálnej sieti zareagovalo mnoho ďalších užívateľov, na ktoré rozprávanie zapôsobilo. „Ďakujem! Dnes som potrebovala niečo krásne, „ napísala jedna z dojatých žien. „Toto absolútne milujem. Vždy som snívala, že takto raz nejaké matke v núdzi pomôžem. Ste hrdinka, „ oznámila ďalšie.

zdroj foto:Facebook/Patrisha Organo