Najväčší snežný labyrint v Tatrách opäť otvorili a môžete ho zažiť s rodinou aj vy. Lístky vôbec nie sú drahé

Labyrinty fascinujú aj desia celé davy ľudí. Už antickí Gréci sa báli v labyrinte zablúdiť alebo stretnúť Minotaura. Poľsko sa teraz môže pochváliť svojim vlastným labyrintom zo snehu!

Výnimočné miesto sa nachádza v meste Zakopane v Parku Snowland Zakopane a otvorili ho už v roku 2015. Preslávilo sa až v roku 2017, pretože sa jedná o ten najdlhší labyrint na svete! Nesmú chýbať aj ďalšie atrakcie pre celú rodinu – živé zvieratá, ktoré môžu deti pohladkať alebo kŕmiť. Nájsť cestu von zo 2500 metrov štvorcových veľkého labyrintu nie je rozhodne jednoduchá úloha. Múry labyrintu sú 2 metre vysoké!

 

Cena lístkov je podobná ako u tých do kina a vy mať možnosť príjemne stráviť celý deň! Lítok stojí približne 14 PLN (3,20 eur) pre dospelých a 8 PLN (1,80 eur) pre deti. Toto miesto je sen každého dobrodruha. A od 25 decembra je opäť otvorené aj pre verejnosť.

Takéto miesta si zaslúžia úspech! Zdieľajte tento článok! 🙂

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najväčší snežný labyrint v Tatrách opäť otvorili a môžete ho zažiť s rodinou aj vy. Lístky vôbec nie sú drahé”