Adriana Sklenaříková ukáza svetu svoje dieťatko. Ľudia hovoria, že ma oči po svojom ockovi. Pozrite sa aj vy

Len pred pár mesiacmi sa stala z Adriany Sklenaříkovej (47) mamička malej Ninky. Svoj poklad pred svetom starostlivo skrývala, no nedávno zapózovala so svojou dcérkou pre francúzsky Paris Match, ktorému tiež poskytla rozhovor.

Dcérka vstúpila do života sympatickému páru v auguste 2018. Kontrakcie sa dostavili počas večere s partnerom Aramom a ich spoločnými priateľmi. Do nemocnice ju vraj doviezol Aram pred polnocou a celý čas bol pri nej, hoci ho museli sestričky sledovať aby neodpadol. Nakoniec však hrdý otecko prestrihol pupočnú šnúru. „Keď sa Nina narodila, bola som v extáze, vyzerala ako jej otec! To som práve chcela. Aby moje dieťa bolo zmenšenou kópiou toho, koho milujem.“ prezradila Adriana.

https://www.facebook.com/karembeuadriana1/photos/a.151999234904124/1660939880676711/?type=3

O titulnú fotografiu časopisu sa podelila aj na sociálnych sieťach, kde celému svetu ukázala svoju ratolesť s týmito slovami: „Dovoľte mi predstaviť vám môj poklad, moju dcéru Ninu. Najväčšiu lásku môjho života.“

Nám zostáva len dodať, že modelke materstvo veľmi pristane a nevieme sa dočkať ďalších fotografií malej Ninky.

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Adriana Sklenaříková ukáza svetu svoje dieťatko. Ľudia hovoria, že ma oči po svojom ockovi. Pozrite sa aj vy”