Konečne. Markíza vracia obľúbený seriál Sestričky na televízne obrazovky

Minuloročný seriál Sestričky lámal sledovanosť televízie Markíza. Tento veľmi úspešný televízny seriál milovalo množstvo žien, no zároveň ich prekvapilo, ako sa seriál minulý rok skončil. Osud nejednej postavy ostal nevysvetlený a tak diváci očakávali pokračovanie.

Dlho čakať nemuseli, pretože televízia Markíza oznámila radostnú správu, návrat Sestričiek na televízne obrazovky. Ak patríte do fanklubu tohoto seriálu, určíte vás táto správa veľmi poteší.

Slovenské seriály a iné televízne show bojujú s obrovskými kritikami. Ak sa náhodou na obrazovkách ocitne niečo kvalitnejšie, tak to podľa mnohých divákov vysielajú veľmi krátko, alebo v úplne nevhodnom čase. Podobne to bolo aj so seriálom Milenky, ktorý momentálne nevysielajú, no diváčky sa naň veľmi tešili. Novinky ako sú Autoškola či Hypnoshow sú všetkým na posmech.

Na Instagrame televízie Markíza bola zverejnená fotografia, kde televízia upozorňovala na vysielanie seriálu Milenky, no opäť len v podobe repríz a preto sa v komentároch strhla debata, kedy začne seriál Sestričky. Televízia odpovedala, že tento rok, no neskôr.

,,Nové diely Sestričiek sa budú nakrúcať tento rok a aj sa s najväčšou pravdepodobnosťou dostanú tento rok na obraz.”

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Konečne. Markíza vracia obľúbený seriál Sestričky na televízne obrazovky”