Mantra lásky na rok 2019 pre všetky znamenia zverokruhu. Prečítajte si tú svoju?

Láska je darom života. Mali by sme sa naučiť ako si ju vychutnávať, žiť s maximálnou intenzitou  a cítiť ju nielen telom, ale aj dušou.

Takto vyzerajú najdôležitejšie magické mantry lásky pre rok 2019, určené každému znameniu zverokruhu.

Baran: Verím, že skutočná láska je na mojej ceste a príde v pravý čas. Som pripravený/á prijať túto lásku s otvorenou náručou. Som pripravený/á naučiť sa skutočne milovať. Som pripravený/á stretnúť sa so svojou druhou polovičkou.

Býk: V tomto roku oslobodzujem svoju dušu od všetkých bolestných spomienok z minulosti, z komplikovaných reťazí a všetkých prekážok, ktoré blokujú moju cestu. Som pripravený/á žiť a milovať tu a teraz.

Blíženci: Zaslúžim si lásku o ktorej snívam. Zároveň sa naučím byť trpezlivý/á a urobím všetko možné, aby som si so svojou dušou vybudoval/a najkrajší vzťah na lepšie sebapoznanie.

Rak: Som obklopený/á láskou a všetko ide tak, ako má. Neponáhľam sa, pretože viem, že vesmír má pre mňa čarovný plán a čaká na mňa niečo nádherné.

Lev: Viem, že láska príde, keď moja duša bude pripravená prijať ju a dávať ďalej. Medzitým sa teším na svoju cestu, učím sa milovať a akceptovať nielen tie pozitívne vlastnosti, ale aj moje nedostatky.

Panna: Nie je to tak, že hľadám svoju spriaznenú dušu. Moja spriaznená duša hľadá mňa. V istom bode sa naše cesty spoja prostredníctvom nekonečnej, čistej, úprimnej a pravej lásky.

Váhy: Akceptujem všetky chyby, pretože mi pomohli rozvíjať sa, aby som sa dostal/a tam, kde som teraz. Každý ťažký okamih prišiel s úžasnou životnou lekciou, ktorá mi dala príležitosť ísť ďalej. Teraz som pripravený/á stretnúť sa s láskou.

Škorpión: Každý deň som vďačná za to, koľko lásky môže ponúkať moja duša. Neponáhľam sa, ale čakám, aby som sa v plnej sile pripravil/a a otvoril/a pre veľkú lásku.

Strelec: Necítim potrebu vracať sa do minulosti, pretože viem, že už nedokážem nič zmeniť. Namiesto toho sa s radosťou pozerám vpred a hľadím do budúcna. Otváram svoje srdce, aby som miloval/a.

Kozorožec: Moje srdce neklame. V mojej duši rastie čistá, bezpodmienečná, skutočná láska, o ktorú sa chcem podeliť. Nasledujem túto cestu, pretože viem, že postupom času budem žiť šťastným životom. Presne tak, ako som sníval/a.

Vodnár: Naučil/a som sa dávať svoju lásku každý deň a vo všetkých jej podobách. Neponáhľam sa, neutekám a nežiadam o lásku. Myslím, že moja duša si zaslúži niečo krásne a viem, že raz mi vesmír do života prinesie magickú lásku.

Ryby: Nechám svoju dušu cítiť to, čo cíti: bolesť, smútok, šťastie, sklamanie, lásku. Naučím ju, aby bola trpezlivá na tejto ceste, nazývanej život a pomôžem jej uzdravovať rany. Viem, že láska ma hľadá a čoskoro aj nájde.

Podarilo sa vám stretnúť so svojou druhou polovičkou?