Zamilovaná žena z Anglicka a muž z Talianska si nerozumejú ani slovo. Rozpravajú sa vďaka Google prekladaču

Veríte na lásku na prvý pohľad?

Ak áno, čo sa stane, ak urobíte prvý krok a zistíte, že s daným človekom si nerozumiete ani jediné slovo? Áno, obaja hovoríte jazykom lásky, no niekedy to nestačí. V modernom svete však už šťastie stojí na našej strane a my sa už dokážeme dorozumieť s ľuďmi žijúcimi v zahraničí aj prostredníctvom prekladača Google.

Niečo podobné sa stalo aj Britke Chloe Smithovej, tá môže vreckovému prekladaču poďakovať za to, že sa dala dokopy s Talianom, ktorého stretla nočnom klube na Ibize.

British Woman And Italian Man Fall In Love Using Google Translate

Obaja si okamžite padli do oka, no netrvalo dlho, keď zistili že nemajú ani len poňatia, čo jeden druhému hovoria. Oni to však nevzdali a vynašli sa prostredníctvom prekladača a videí s použitím titulkov.

O týždeň neskôr sa rozhodli, že pôjdu na dovolenku do Barcelony, teraz, o 2 roky neskôr, už žijú spolu v meste Streatham na juhu Londýna.

Chloe povedala: „Medzi mnou a Danielom bolo niečo vzrušujúce – fakt, že sme sa nevedeli dorozumieť pre nás nepredstavoval žiaden problém. Jednoducho sme si sadli. Bola tom to ja, kto urobil prvý krok a vypýtala som si jeho telefónne číslo.

Google Translate helped the couple cultivate their mutual attraction. Credit: Caters

Niektorí ľudia si mysleli, že som sa zbláznila, keď som s ním išla do Barcelony len týždeň po tom, čo sme sa zoznámili. Ja som ale vedela, že je to najlepšie rozhodnutie, aké som kedy mohla urobiť.

Niekedy musíte pre lásku urobiť aj takéto veci.“

Chloe v súčasnosti pracuje ako make-up artistka, zatiaľ čo Daniel je barmanom v jednej z talianskych reštaurácii.

Google prekladač je už v pozadí, keďže obaja sa už naučili hovoriť jazykom toho druhého. Tajomstvom bola len jednoduchá komunikácia.

The couple now live together and rarely need the help of Google Translate. Credit: Caters

Daniel povedal: „Chloe veľa hovorila a smiala sa, ja som jej ale nerozumel. Porozumel som len jednému, tomu, že je výnimočná. Chceli sme byť spolu od momentu, čo sme sa prvýkrát uvideli. Chloe mi pomohla naučiť sa po anglicky a ja som jej pomohol naučiť sa variť talianske jedlá.

Všetkým neprajníkom sme dokázali, že sme si boli súdení. Už od samého začiatku som z nej mal dobrý pocit. Je to moja spriaznená duša.“

Zažili ste už takúto lásku na prvý pohľad?

zdroj:ladible.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zamilovaná žena z Anglicka a muž z Talianska si nerozumejú ani slovo. Rozpravajú sa vďaka Google prekladaču”