14-ročná Emka v Inkognite svojim príbehom dojala každého. Stará sa o svojich nepočujúcich rodičov a ešte pomáha iným

14-ročná Emka si zaslúži náš obdiv! Dievčatko celý život pomáha nepočujúcim rodičom, za čo si vyslúžila aj Detský čin roka. Život sa s ňou nemaznal, no na plecia jej položil aj zdravotný problém – rakovinu, s ktorou poriadne zatočila! Jej spolužiaci neváhali a napísali do relácie V siedmom nebi.

Emka je verná diváčka relácie Inkognito a práve na svoje 14. narodeniny sa dostala do štúdia na natáčanie relácie. Hádači sa nad jej povolaním poriadne potrápili, no nakoniec Emkine tlmočníctvo v posunkovej reči odhalili.

Emkin príbeh o prekonaní rakoviny dohnal Zdenku Studenkovú aj Zuzku Šebovú k slzám.

,,Emuška, si strašne statočná. A chcem sa ťa, prosím ťa, len aby som to prežila do konca, spýtať, ako sa v posunkovej reči povie kov,” opýtala sa Zuzka.

Ako sme mohli vidieť v relácií V siedmom nebi, Emka strávila nádherný narodeninový deň v  TV JOJ. Michal Hudák ju poprevádzal po zákutiach televízie a oslávenkyňa sa zoznámila aj s obľúbenými hercami seriálu Naši.

Veľmi sympatickej, milej, statočnej a krásnej Emke, dodatočne prajeme skalopevné zdravie, veľa lásky, šťastia, úspechov a dôvodov na úsmev!

Úžasnú Emku si môžete pozrieť od 16. minúty vo videu

Zdroj: Joj.sk Zdroj: slovakwoman.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “14-ročná Emka v Inkognite svojim príbehom dojala každého. Stará sa o svojich nepočujúcich rodičov a ešte pomáha iným”