14-ročná Emka v Inkognite svojim príbehom dojala každého. Stará sa o svojich nepočujúcich rodičov a ešte pomáha iným

14-ročná Emka si zaslúži náš obdiv! Dievčatko celý život pomáha nepočujúcim rodičom, za čo si vyslúžila aj Detský čin roka. Život sa s ňou nemaznal, no na plecia jej položil aj zdravotný problém – rakovinu, s ktorou poriadne zatočila! Jej spolužiaci neváhali a napísali do relácie V siedmom nebi.

Emka je verná diváčka relácie Inkognito a práve na svoje 14. narodeniny sa dostala do štúdia na natáčanie relácie. Hádači sa nad jej povolaním poriadne potrápili, no nakoniec Emkine tlmočníctvo v posunkovej reči odhalili.

View this post on Instagram

Emka je jednoducho úžasná! 😍❤️👍 #tvjoj #inkognito #pondelok2035 #emka #vilorozboril

A post shared by Televízia JOJ (@tvjoj) on

Emkin príbeh o prekonaní rakoviny dohnal Zdenku Studenkovú aj Zuzku Šebovú k slzám.

,,Emuška, si strašne statočná. A chcem sa ťa, prosím ťa, len aby som to prežila do konca, spýtať, ako sa v posunkovej reči povie kov,” opýtala sa Zuzka.

Ako sme mohli vidieť v relácií V siedmom nebi, Emka strávila nádherný narodeninový deň v  TV JOJ. Michal Hudák ju poprevádzal po zákutiach televízie a oslávenkyňa sa zoznámila aj s obľúbenými hercami seriálu Naši.

Veľmi sympatickej, milej, statočnej a krásnej Emke, dodatočne prajeme skalopevné zdravie, veľa lásky, šťastia, úspechov a dôvodov na úsmev!

Úžasnú Emku si môžete pozrieť od 16. minúty vo videu

Zdroj: Joj.sk Zdroj: slovakwoman.sk