Lekári vzdali hold dievčaťu, ktorej orgány zachránili tri detské životy

Najhoršia skúsenosť každého rodiča je prežiť vlastné deti. Strata dieťaťa je obrovská tragédia.

Alondra Torres Arias mala sotva rok, kedy sa jej rodičia museli zmieriť s tragickou udalosťou. Ako uviedol Inspire More, dievčatko zomrelo na začiatku roka na zápal pľúc. Lekári potvrdili mozgovú smrť.

SOURCE: FACEBOOK

Zlomená matka Jenni Barraza a jej manžel museli svojú dcérku pochovať. Urobili však rozhodnutie, ktorým zachránili život trom deťom. Orgány ich dievčatka darovali deťom, ktoré to potrebujú. Obličky a pečeň dievčatka darovali na transplantáciu. Ako spomína Jenni v rozhovore:  „Prihovárala som sa jej a bozkávala ju až do samého konca.“

Mama  dievčatka tiež povedala, že nikdy nebola tak hrdá. „Je úžasné, že sme mohli zachrániť tri detské životy.“

V deň smrti malej Alondry vzniklo video, v ktorom možno vidieť personál nemocnice vzdávajúci hold mŕtvemu dievčatku, keď ju viedli na operačnú sálu.

Odpočívaj v pokoji, Alondra. Tvoj život bol krátky, ale ani rodičia a ani deti, ktorým si zachránila život, na teba nikdy nezabudnú. 

https://www.facebook.com/andreita.salgadoflores/videos/2085868354833666/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lekári vzdali hold dievčaťu, ktorej orgány zachránili tri detské životy”