Šperky pre ženy, ktoré vedia čo chcú

V súčasnosti sa na podnikaní podieľa stále väčší počet žien. Moderná spoločnosť zároveň kladie určité požiadavky nielen na jej oblečenie, ale aj príslušenstvo. Aký druh šperkov si zvoliť, a pritom nikoho svojim výberom neuraziť?

Výrobcovia šperkov ponúkajú na tento účel obrovský sortiment. Pre štýlový vzhľad takejto dámy zohrávajú dôležitú úlohu najmä elegantné šperky z drahých kovov so vzácnymi kameňmi.

Pravidlá, ktoré nepustia ani pri obchodnom styku

Elegantné náušnice by si žena v tomto prípade mala vybrať z čistého striebra alebo zlata. Navyše, tieň ušľachtilého kovu by sa mal kombinovať s celým radom farieb oblečenia. Napríklad zlaté šperky zapadajú do čiernej blúzky, saka a sukne alebo oblečenia červenej farby.

K obleku studených farieb je lepšie nosiť zasa striebro. Je tiež neprijateľné používať strieborné a zlaté náušnice a prstene súčasne. Podobné pravidlá by sa mali dodržiavať aj pri výbere retiazok a náramkov.

Aké kamene sú vhodné?

Ďalším aspektom, ktorému by ste mali venovať pozornosť pri výbere týchto krásnych doplnkov pre podnikateľku, je nákup šperkov s drahými kameňmi. Takéto šperky by mali byť vybrané podľa individuálnych vlastností ženy.

Brunetky a hnedovlasé ženy môžu nosiť šperky s jasnými drahokamami alebo polodrahokamami, ako je smaragd, jantár alebo zafír bez strachu. Ale pre blondínky alebo ženy so svetlohnedými vlasmi sa odporúča vybrať kamene s priehľadnými, priesvitnými alebo svetlými tónmi. Môže to byť diamant, topaz, ametyst, chryzolit.

Môžete si kúpiť prstene s kamienkami a farbou očí. Tyrkysová je ideálna pre modré oči, zelené oči sú v harmónii so smaragdom a pre tie šedé si môžete vybrať priehľadný kamienok ako je zirkón.

Pozor na kvalitu

Na záver je potrebné zdôrazniť, že žena podnikateľka by mala z jej dokonalého obrazu vylúčiť šperky vo forme lacných napodobenín. Iba elegantné a štýlové náušnice, náhrdelníky a náramky výborne doplnia vzhľad a pomôžu zdôrazniť žene jej životaschopnosť a profesionalitu. Nezabudnite na štýlové lodičky a úspešné rokovanie sa môže začať.

0 replies on “Šperky pre ženy, ktoré vedia čo chcú”