V novej pesničke od Mira Jaroša si zahral aj prezident Kiska. Páči sa vám ich spolupráca?

Deti ho priam milujú a dokážu jeho pesničky počúvať celé dni. Hovoríme o spevákovi Mirovi Jarošovi, ktorý má novú pesničku aj s klipom. Nesie názov – Čím chceš byť a zahral si v ňom aj náš pán prezident Andrej Kiska. Pesnička je o tom, čím by ste chceli byť a pokojne si ju môžu zaspievať aj dospeláci.

 

 

4.12.2018 – Deň, kedy som stretol nášho pána prezidenta🤝Súhlasil, že sa objaví v malej úlohe v novom videoklipe Čím chceš byť🎬Priznávam, že chvíľu pred stretnutím som mal zvláštnu nervozitu, no keď sme si podali ruky, všetko odišlo.

Rozprávali sme sa o tom, čo robíme, pousmial sa nad názvom mojej firmy “Galgan” a povedal, že pozná videoklipy Moje telo a Šteniatko👏T

iež ma požiadal, aby sme aj naďalej do nakrúcania videoklipov zapájali deti z rôznych zázemí, ukázali rôznorodosť a rovnocennosť všetkých. A ja som mu ten prísľub veľmi rád dal😉💪Urobil na mňa skvelý dojem.

Bolo úžasné ho vidieť, ako ešte po nakrúcaní kreslil Valike, Samkom, Šimonkovi & Grétke obrázky alebo si s nimi robil selfie👍Ďakujem @andrejkiska bolo mi cťou! PS: Ako to dopadlo si môžete pozrieť v novom klipe o povolaniach, ktorý je už na Youtube