Nechajte sa potetovať podľa vášho znamenia zverokruhu! Tetovanie ako stvorené pre vás

Dnešné tetovania vyzerajú úplne inak ako kedysi. Množstvo variácií a kreatívnych nápadov si ľudia dávajú čoraz viac zvečňovať na svoju pokožku. V posledných rokoch však dbajú na to, aby ich tetovania neboli len chabé bezvýznamné obrázky, ale aby pre nich mali hlbší význam. Práve preto sme si pre vás pripravili ukážku tetovaní podľa vášho znamenia zverokruhu, ktorými sa môžete inšpirovať aj vy.

Baran

Zdroj: cosmopolitan.com

Ako môžete vidieť na fotografii, pre ľudí so znamením barana je dôležité poznať svoj životný smer, ktorý je na tetovaní vyjadrený šípkami. Okrem šípok má podobný význam aj včela, ktorej vyobrazenie znamená mať jasné názory.

Býk

Zdroj: cosmopolitan.com

Býk je dokonalý pôžitkár. Miluje leto, dovolenky, slnko a palmy. Práve to je dôvodom, prečo by si mali jeden z týchto symbolov zvečniť aj na tele.

Blíženci

Zdroj: cosmopolitan.com

Blížeci sú dosť nerozhodní a preto sa často nevedia rozhodnúť aký štýl tetovania by si mali vybrať. Jasným príkladom je aj prvé tetovanie ruže. Okrem toho radi cestujú a menia svoje prostredie, pretože len tak pociťujú životnú voľnosť. Symbolom takéhoto životného štýlu sú vtáci, či pierka.

Rak

Zdroj: cosmopolitan.com

Pulz osoby, ktorú milujú. To je to, čo potrebujú. Raci milujú svoju rodinu, partnerov a priateľov. Chcú mať pevné rodinné zázemia a útulnú domácnosť.

Lev

Zdroj: cosmopolitan.com

Ak ste lev, určite poznáte ten pocit, kedy chcete byť dominantná a stredobodom pozornosti. Práve preto si ľudia s týmto znamením nechávajú vytetovať práve symboly sily.

Panna

Zdroj: cosmopolitan.com

Puntičkárska povaha je to, čo charakterizuje ľudí s týmto znamením. Panny milujú geometrické tvary a zložité, výnimočné tetovanie, ktoré zobrazujú ich zložitú povahu.

Váhy

Zdroj: cosmopolitan.com

Rovnaké tetovania pre dve osoby. Rovnaké tetovanie so sestrou, kamarátkou, či priateľom, presne to milujú ženy v znamení váhy.

Škorpión

Zdroj: cosmopolitan.com

Ruža, symbol lásky a oddanosti. Takto milujúce osoby, škorpióny, si nechávajú najčastejšie vytetovať kvety, koré pre nich znamenajú ten najvrúcnejší cit.

Strelec

Zdroj: cosmopolitan.com

Strelci, milovníci cestovania si svoje dobrodružstvá nechávajú vytetovať, aby mohli každý deň spomínať na skvelé zážitky.

Kozorožec

Zdroj: cosmopolitan.com

Motivačné citáty a stromy, zobrazujúce pevné postavenie na zemi, čo vystihuje ich pracovitosť a reálny pohľad na svet.

Vodnár

Zdroj: cosmopolitan.com

Mandala a symboly snahy o lepší svet. Vodnárky lákajú spletité ornamenty, pretože veria, že všetko je vo svete prepletené a všetko má svoj význam.

Ryby

Zdroj: cosmopolitan.com

Krásne a jemné symboly malých zvierat lákajú ryby viac ako iné znamenia. Ryby milujú sny a dlhé romantické rozhovory.

 

cosmopolitan.com