Prečo sú ľudia narodení v znamení rýb tými najtajomnejšími a najkomplikovanejšími povahami?

Ryby – to je najnezvyčajnejšie znamenie zverokruhu. Charakter Rýb sa postupne mení a rozvíja, práve preto ľudia narodení v tomto znamení často ostávajú nepochopenými a nedocenenými.Vďaka viacsmerovému toku energie je pre Ryby ťažké vybudovať silné a dlhodobé vzťahy.Portál Higher Perspective vysvetľuje, čo sa deje v hlave tohto znamenia a prečo sa tak líši od všetkých ostatných.
.
1. Empatia – hnacia sila Rýb.
.
Ryby sú ľudia veľmi súcitní. Často ich dojímajú melodrámy a neustále prispievajú na dobré veci.A to všetko robia úprimne, nie z vypočítavosti. Takže ak hľadáte pozorného a starostlivého partnera na celý život, zamerajte sa na Ryby!
.
2. Sú veľmi starostliví.
Buďte opatrní, keď sa rozhodnete upozorniť vášho priateľa Rybu, že hovorí príliš veľa. Môže sa uraziť oveľa viac, než si myslíte.Ryby sú veľmi citlivé môže sa ich to dotknúť a rozrušiť.Ak ste však v strese, Rybám o tom nemusíte ani hovoriť. Vedia to.
.
3. Sú to výrazne rôznorodé osobnosti.
Ryby chcú žiť tak, že im často jeden život nestačí.Ryby dávajú prednosť žiť niekoľko životov v jednom, a preto ak na seba preberajú rôzne roly, je to normálne a prirodzené. Neobviňujte ich za to.
4. Je ľahké sa s nimi zoznámiť, ale pripustia si len veľmi málo ľudí.

Znamená to, že sa snažia vždy a všade obklopovať novými ľuďmi. Avšak takmer nikdy nevedia, ako zo známych nechať stať sa skutočnými priateľmi.

5.  Berú každého takým, aký je.

 

Ryby vždy dúfajú, že ľudia im ukážu svoju najlepšiu stránku.

Sú dokonalí právnici. Prinajmenšom vždy naliehajú, aby neboli ľudia vopred posudzovaní, kým sa ich vina nepreukáže.

Áno, aj na večierkoch je s Rybami vždy zábava, no nie so všetkými : sú to vždy len ľudia z odlišného prostredia.

6. Niekedy si mýlia realitu s fantáziou.

 

Ryby sú zasnení ľudia. A to všetko pre ich nebeských patrónov, ktorými sú Jupiter a Neptún.

Ryby sa neustále ponáhľajú pri dosahovaní a nových cieľov, hocičo ich len tak neuspokojí. To im časom pomáha dosiahnuť nedosiahnuteľné.

7. Ich energia odráža energiu druhých.

 

Ryby – sú mimoriadne citliví ľudia. Niekedy ich emócie ostatných ľudí tak zasiahnu, že sa nemôžu vyrovnať s vlastnými.

Niekedy ich život pripomína chaos len preto, že nemajú čas na riešenie svojich problémov : veď naokolo je toľko iných problémov!

V skutočnosti je to plus, nie mínus. Ak teda budete potrebovať oporu a rameno, na ktorom by ste sa vyplakali, ryby sú na to najvhodnejšie znamenie. Nik iný nemá také odhodlanie!

8.  Vždy hľadajú nové skúsenosti.

 

Ryby neustále hľadajú nové veci a dojmy. Sú obzvlášť šťastní, keď nájdu niekoho, kto je pripravený zdieľať s nimi svoje túžby po dobrodružstve.

Zvyčajne si najviac rozumejú s tými, ktorí rovnako ako oni milujú chaos a vzrušenie.

Ak sa ryby dostanú do pasce „stability“ a predvídateľnosti, pravdepodobne prejdú na nejaký impulzívny čin a využijú prvú príležitosť na radikálnu zmenu v živote.

  1. Ryby sú posledné znamenie zverokruhu. 

Ryby sú dvanástym a posledným znamením zverokruhu. Takže každý, kto sa narodil v tomto znamení, je výbušná zmes charakteristík všetkých 11 predchádzajúcich znamení.

Preto je niekedy ťažké pre Ryby pochopiť seba a svoje pocity. Preto sú tak nerozhodní a často robia nepochopiteľné rozhodnutia.

Napriek tomu sú ľudia narodení v tomto znamení veľmi otvorení. Ryba je priateľ, ktorý vždy povie „áno“, aj keď neskôr to ľutuje.

Máte kamarátov –  Ryby?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prečo sú ľudia narodení v znamení rýb tými najtajomnejšími a najkomplikovanejšími povahami?”