Stačil týždeň a mojej žene som ušil najkrejšie šaty. Šaty s výšivkou by mala mať každá žena

Zdá sa, že vyšívané veci sa pevne držia miesto v módnom arzenáli žien! V roku 2019 zažívajú šaty s vyšívanými prvkami opäť svoj vrchol popularity. Hoci výšivku možno považovať za nadčasovú, mnohé módne domy aktívne siahli na výšivky a používajú ich vo svojich kolekciách, najmä vo večerných šatách, pretože tak pôsobia  kráľovsky elegantne a luxusne.

Šaty s výšivkou

V tomto článku sme si pre vás pripravili 28 nápadov na večerné šaty s výšivkou. Inšpirovaní remeslom zaručene  večer vytiahnete nite!

1. Výšivka na šatách si získala popularitu u žien už pred mnohými storočiami. V čase, keď táto technika bola takmer jediným cenovo dostupným spôsobom, ako vyzdobiť oblečenie, trávili ženy a dievčatá  dlhé hodiny pri detailnej práci a vytvárali majstrovské diela, vyšívali zložité geometrické tvary, úžasné kvety a podivné vtáky. V roku 2019 sú vyšívané šaty opäť trendy.

2. „Život je príliš krátky na to, aby ste sa venovali čomukoľvek inému okrem vyšívania!“ Hovorí výrok dobre známy tým, ktorí milujú výšivku. Tak prečo nevyužiť svoje zručnosti nielen na vytváranie obrazov a dečiek, ale aj na zdobenie odevov?

3. Výšivku si veľmi vážia mnohí módni návrhári. Ich šaty s ručnou výšivkou sa vyznačujú nežnosťou a ženskosťou.

4. Aké elegantné a rafinované!

5. Pomocou jemných a výrazných prvkov a dekorácií môžete vytvoriť množstvo sviežich a originálnych kúskov na večerné výjazdy, romantické dni, či každodenné nosenie do práce a na stretnutia s priateľmi. Môžu byť elegantné, zvodné, strohé, ľahké, ale z každého jedného modelu bude vyžarovať harmónia a atraktívna ženskosť.

6. Je to spôsob, ako vyjadriť svoju individualitu a súčasne sa cítiť pohodlne!

7. Vlastnoručné umenie umožňuje zdobiť elegantnými vzormi rôzne druhy látok používaných na šitie takmer akéhokoľvek štýlu: dlhé večerné šaty, svadobné šaty, pôvodné komplety v štýle boho, letné šaty, klasické šaty. Moderný obraz dotvárajú rôzne typy ručnej a strojovej výšivky.

8. Chic, čo viac môžeme dodať! Každá dáma sníva o takýchto šatách.

9. Čo by mohlo byť ženskejšie ako výšivkou zdobený lem šiat alebo sukne zdobené kvetinovými motívmi? Takáto výšivka je vhodná ako na svadobné šaty, tak aj na šaty na novoročnú párty, pretože kvety môžu mať vytvoriť jarnú náladu aj v studenom počasí.

10. Nežnosť a exkluzivita týchto šiat je neskutočná. Stačí sa pozrieť na túto ručne vyšívanú výšivku!

11. Možno sa pokúsim pre seba vytvoriť niečo podobné!

12. Návrhárska fantázia je neobmedzená čo sa týka rozsahu farebných kombinácií, pokiaľ ide o výšivku. Vyšívané vzory môžu byť v mäkkých pastelových alebo jasných sýtych farbách. Najlepšie vyzerajú na látkach neutrálnych farieb.

13. Nádhera! Krásna žena bude v takomto oblečení jednoducho neprehliadnuteľná.

14. Dlhé šaty s viacerými vrstvami látky, jasné výšivky a tlmené odtiene hnedých tónov či aplikácie – to všetko vytvára priestor pre predstavivosť šikovných rúk.

Je nemožné sa len pozerať na túto krásu a nepodľahnúť jej!

Večerné šaty s výšivkou sú obľúbené na módnych prehliadkach. V súčasnosti je ručná práca veľmi cenená, takže šaty s výšivkou sú skutočným luxusom!

Povedzte nám v komentároch, či vás oslovili takéto šaty, a nezabudnite zdieľať tento inšpiratívny výber so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach!

zdroj:takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Stačil týždeň a mojej žene som ušil najkrejšie šaty. Šaty s výšivkou by mala mať každá žena”