Gymnastka si na súťaži zlomila obe nohy. Video nie je pre slabšie povahy. Jej kariéra tým skočila

Nedávno sa v Amerike konala gymnastická súťaž, na ktorej sa predstavili tí najlepší gymnasti z celého sveta. Predstavila sa tam aj gymnastka Sam Ceriov z Auburn University v Alabame, ktorej sa touto súťažou skončila kariéra, pretože si spôsobila veľmi závažné zranenia. Po náročnom skoku nedopadla tak, ako mala, a skončila na kraji žinenky, čo jej spôsobilo zlomeniny oboch nôh. Jej kolená sa pri doskoku prehli na opačnú stranu a potom v bolestiach padla na zem.

 

Aj napriek tomu, že sa jej kariéra skončila predčasne a nie spôsobom, aký by si želala, ostala veľmi pokorná a vyjadrila sa, že by nemohla byť viac hrdá na osobu, ktorou sa vďaka gymnastike stala. Okrem iného ju naučila tvrdej práci, pokore, integrite a oddanosti. Dala jej výzvy a prekážky, aké by inak nikdy nezvládla.

https://www.youtube.com/watch?v=CR3oqr1yx38

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Gymnastka si na súťaži zlomila obe nohy. Video nie je pre slabšie povahy. Jej kariéra tým skočila”