Jennifer Lopez (49) ukázala svoje telo a povedala, že muži do 33 rokov „sú k ničomu“

Vlani v lete, Jennifer Lopez oslávila 49. narodeniny na Bahamách, kam išla na pláž so svojimi priateľmi, rodinou a priateľom Alexom Rodriguezom.

Počas tejto príležitosti si dala na seba mikroskopické bikiny, ktoré v celej svojej kráse ukázali jej vyrysovanú postavu a zadok bez najmenšieho náznaku celulitídy.

Zdravý životný štýl a šport, ktorý si pestovala viac ako dvadsať rokov, ju odmenil telom, ktoré obdivuje viac ako 77 miliónov sledovateľov na Instagrame.

Jej priateľ Alex Rodriguez, s ktorým chodí od roku 2017, jej napísal dojemný odkaz:

https://www.instagram.com/p/BvPRBJ1gq1c/

„Keď sme boli deti, všetky narodeniny boli úžasné, pretože sme dostávali darčeky. Nové tanečné topánky, možno nové CD (áno, som starý!).

Jennifer nepotrebuje veci, svoju radosť nachádza v komunikácii s ostatnými. Dáva zo seba všetko, 365 dní v roku – našim deťom, našim rodinám, svetu – a dúfam, že dnes jej môžeme dať všetko to šťastie, ktoré si zaslúži. Milujem ťa Macho 13.“

Jennifer prekvapil exotickými raňajkami do postele, o čo sa podelil aj na svojom Instagrame.

Obaja majú dve deti z predchádzajúcich manželstiev a trávia veľa času ako zmiešaná rodina.

Pár oslávil tento deň usporiadaním večierku na pláži.

Jennifer bola 3-krát vydatá.

Jej prvé manželstvo s kubánskym spisovateľom Ojanim Noaom bolo krátke. Po tom, čo ho Jennifer opustila, sa urazený bývalý manžel rozhodol zarobiť peniaze a vyhrážal sa uverejnením ich domáceho videa.

Náklady na film odhadoval na päť miliónov dolárov, nakoniec ho ale právnici speváčky dostali na súd, ktorý nakoniec vydal rozhodnutie o zákaze zverejnenia.

 

Dvojčatá Maxa a Emmu porodila v svojom treťom manželstve so spevákom Marcom Anthonym. Rozviedla sa s ním kvôli žiarlivosti, neustálej kontrole a nevery z jeho strany.

Po rozvode sa dala dokopy s Casperom Smartom, ďalším tanečníkom. Mladý priateľ jej pomohol prežiť kolaps manželstva. Rozdiel medzi nimi v podobe 18 rokov nebol žiadnou prekážkou.

Žili spolu päť rokov a vzťah s jej deťmi bol bez akýchkoľvek problémov. Ale… pár sa rozišiel a dôvodom bola opäť nevera.

Po rozchode mala Jennifer ďalších mladých milencov, ale nakoniec sa usadila pri 41-ročnom Alexovi Rodriguezovi.

https://www.instagram.com/p/BvPPQvwACbw/

A vzhľadom na svoje bohaté skúsenosti poznamenala:

„Kým muži nedosiahnu vek 33 rokov, sú naozaj k ničomu.“

V jej prípade to asi nebudú len prázdne slová. Možno by sme ju mali počúvať…

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Jennifer Lopez (49) ukázala svoje telo a povedala, že muži do 33 rokov „sú k ničomu“”