Jennifer Lopez (49) ukázala svoje telo a povedala, že muži do 33 rokov „sú k ničomu“

Vlani v lete, Jennifer Lopez oslávila 49. narodeniny na Bahamách, kam išla na pláž so svojimi priateľmi, rodinou a priateľom Alexom Rodriguezom.

Počas tejto príležitosti si dala na seba mikroskopické bikiny, ktoré v celej svojej kráse ukázali jej vyrysovanú postavu a zadok bez najmenšieho náznaku celulitídy.

Zdravý životný štýl a šport, ktorý si pestovala viac ako dvadsať rokov, ju odmenil telom, ktoré obdivuje viac ako 77 miliónov sledovateľov na Instagrame.

Jej priateľ Alex Rodriguez, s ktorým chodí od roku 2017, jej napísal dojemný odkaz:

„Keď sme boli deti, všetky narodeniny boli úžasné, pretože sme dostávali darčeky. Nové tanečné topánky, možno nové CD (áno, som starý!).

Jennifer nepotrebuje veci, svoju radosť nachádza v komunikácii s ostatnými. Dáva zo seba všetko, 365 dní v roku – našim deťom, našim rodinám, svetu – a dúfam, že dnes jej môžeme dať všetko to šťastie, ktoré si zaslúži. Milujem ťa Macho 13.“

Jennifer prekvapil exotickými raňajkami do postele, o čo sa podelil aj na svojom Instagrame.

Obaja majú dve deti z predchádzajúcich manželstiev a trávia veľa času ako zmiešaná rodina.

Pár oslávil tento deň usporiadaním večierku na pláži.

Jennifer bola 3-krát vydatá.

Jej prvé manželstvo s kubánskym spisovateľom Ojanim Noaom bolo krátke. Po tom, čo ho Jennifer opustila, sa urazený bývalý manžel rozhodol zarobiť peniaze a vyhrážal sa uverejnením ich domáceho videa.

Náklady na film odhadoval na päť miliónov dolárov, nakoniec ho ale právnici speváčky dostali na súd, ktorý nakoniec vydal rozhodnutie o zákaze zverejnenia.

 

Dvojčatá Maxa a Emmu porodila v svojom treťom manželstve so spevákom Marcom Anthonym. Rozviedla sa s ním kvôli žiarlivosti, neustálej kontrole a nevery z jeho strany.

Po rozvode sa dala dokopy s Casperom Smartom, ďalším tanečníkom. Mladý priateľ jej pomohol prežiť kolaps manželstva. Rozdiel medzi nimi v podobe 18 rokov nebol žiadnou prekážkou.

Žili spolu päť rokov a vzťah s jej deťmi bol bez akýchkoľvek problémov. Ale… pár sa rozišiel a dôvodom bola opäť nevera.

Po rozchode mala Jennifer ďalších mladých milencov, ale nakoniec sa usadila pri 41-ročnom Alexovi Rodriguezovi.

A vzhľadom na svoje bohaté skúsenosti poznamenala:

„Kým muži nedosiahnu vek 33 rokov, sú naozaj k ničomu.“

V jej prípade to asi nebudú len prázdne slová. Možno by sme ju mali počúvať…