Lekári povedali plačúcej tehotnej žene aby šla na potrat. Ona svoj názor ale nezmenila

Veľa žien pozná ten pocit, kedy im lekár niečo odporučil, no oni sa riadili svojou intuíciou, ktorá im hovorila robiť niečo úplne iné. Ženy často prichádzajú na to, že svojim inštinktom treba dôverovať.

História Sarah Wickline Hull bola tým prípadom, kedy jej vlastné pocity priniesli omnoho krajšiu realitu. Sarah v januári na Facebooku uverejnila príspevok, ktorý sa páčil vyše 856 000 ľuďom.

Všetko sa začalo, keď sa Sarah dozvedela, že je tehotná. Chvíle, ktoré mali byť jej najšťastejšie v živote sa stali chvíľami, kedy bojovala o život.

Sarah to opísala takto:

„Ľudia vravia, že niekedy je nutné pristúpiť k potratu aby sa zachránil život matky.  Bola som presne ten prípad. Diagnostikovali mi agresívny nádor, ktorý bránil prísunu kyslíka do dýchacích ciest. Stalo sa tak v 20. týždni tehotenstva. Nikdy nezabudnem, kedy mi onkológ prvýkrát povedal o potrate. Môjmu tehotenstvu predchádzali roky neplodnosti a tak som vedela, že hoci umriem, ale aj tak najprv porodím. Potom som stretla iného lekára, ktorý mi vymenoval všetky zdravotné problémy, ktoré hrozia dieťatku, ak nepôjdem na potrat.

Trvala som však na svojom a nedala sa presvedčiť. Hovoril mi: „Dobre. Pravdepodobne dôjde k samovoľnému potratu tak či tak.“ Hľadala som však iných lekárov a podarilo sa mi nájsť takých, ktorí moje rozhodnutie podporovali. Porodila som krásne zdravé bábätko v 34. týždni. V máji to bude 10 rokov, odkedy som prekonala rakovinu. Mám zdravú, peknú, múdru dcérku, ktorá je živým príkladom toho, že lekári nevedia všetko.“

Našťastie sa príbeh Sary a jej dievčatka skončil šťastne. Aj vy dôverujete svojej intuícií?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2329918790366295&set=a.220980817926780&type=3

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lekári povedali plačúcej tehotnej žene aby šla na potrat. Ona svoj názor ale nezmenila”