Mauréry opäť zahviezdila! Obtiahnuté šaty jej veľmi pristanú

Pred pár dňami sa na Slovensku konala udalosť, na ktorej sa predstavila aj známa slovenská herečka Zuzana Mauréry, ktorej to v poslednej dobe náramne svedčí. Na udalosť, akou bol Galavečer Slnko v sieti, respektívne prestížne odovzdávanie ocenení najvýznamnejším ľuďom slovenskej kinomatografie, sa patrí obliesť reprezantívne, no nie príliš odvážne. Zuzana sa tejto úlohy chopila veľmi zodpovedne a jej obtiahnuté elegantné šaty spôsobili ošiaľ. Závideli jej ich mnohé ženy a to nie len pre krásu šial, ale aj pre jej dokonalú postavu.

Herečka nedávno dovŕšila 50 rokov, no nikto by to na ňu nepovedal. Jej kariéra začala ako šansónová speváčka v relácii Dereš a od vtedy sa objavila vo viacerých seriáloch, či muzikáloch, z ktorých sú najznámejšie Mníšky, Niekto to rád horúce, Pomáda či Vlasy.

Zuzane sa tento rok nepodarilo za svoje herecké výkony získať cenu, no na spomínanej akcii získala minimálne cenu najkrajšej ženy včera. V minulosti si z rovnakého podujatia odniesla ceny za svoj herecký výkon vo filmoch “Ďakujem, dobre” a “Učiteľka”.

 

 

 

Na rôznych iných akciách Zuzana predviedla ak takéto outfity:

zdroj:hitky.sk

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mauréry opäť zahviezdila! Obtiahnuté šaty jej veľmi pristanú”