Najkrajšia modelka kyprých tvarov nám ukázala, ako vyzerať na fotkách neodolateľne

Páči sa vám fotografovanie, no zakaždým fotku odstránite pretože na nej nevyzeráte tak, ako by ste chceli? Prezradíme vám, ako správne pózovať pred objektívmi fotoaparátov. Modelka väčších rozmerov, Iskra Lawrence, vám ukáže niekoľko trikov, ako na to. Modelka má 14-ročné skúsenosti v oblasti modelingu a preto niet divu, že sa v tom cíti, ako ryba vo vode.

Populárna plus-size modelka Iskra Lawrence vyzerá jednoducho nádherne! Nedávno aj ona sama, ako správne pózovať pri tvorení dokonalých fotografií. Tieto tipy vám pomôžu vyzerať perfektne na každej fotografii.

Začnite s vaším sebavedomímu. Dokonca aj tie najkrajšie pózy nebudú na fotografii vyzerať skvele, ak je modelka upnutá a plachá.

Zbavte sa stereotypov a nehanbite sa za svoje krivky! Iba vy máte právo rozhodnúť, čo je na vašom tele krásne. Neorientujte sa slepo na vaše chudé priateľky, môžete byť ohromujúcou ženou v oblečení akejkoľvek veľkosti.

  1. Aby ste vytvorili medzeru medzi stehnami, položte nohy od seba na šírku ramien, postavte sa špičky a panvu potiahnite mierne dozadu. S týmto trikom budú vaše nohy vyzerať štíhlejšie, čím v prípade nutnosti zakryjete široké stehná.

  1. Chcete, aby vaše ruky vyzerali chudšie? Nepritláčajte ich k telu. Mierne sa ohnite v páse, trochu spustite nižšie rameno, ohnite ruky v lakťoch a dlaň položte na úroveň vreciek vašich nohavíc.

  1. Vynikajúci trik od Iskry na odstránenie dvojitej brady: natiahnite hlavu dopredu a pokúste sa stredom vášho jazyka opierať o podnebie. Nie koncom jazyka, ale stredom. Ak by ste to urobili špičkou jazyka, dosiahnete opačný efekt.

 

  1. Ako vytvoriť tenší pás? Opakujte podľa modelky: natočte si panvu na stranu a zľahka sa nakloňte do opačného smeru. Opticky budú vaše boky vyzerať väčšie a pás užšie.

  1. Väčší zadoček je určite jednou z vecí, ktorý si muži na ženách všimnú ako prvé (ak tomu neveríte, opýtajte sa ich). Aby ste túto prednosť správne zdôraznili, pravú nohu položte na špičku, pravé bedro mierne nadvihnite nahor čím zvýrazníte aj vaše pozadie.

  1. Niekedy nám pri ohýbaní a pri pohľade cez rameno, vzniká na zadnej strane chrbta záhyb. Aby sa už viackrát neobjavoval, zdvihnite rameno nahor a problém zmizne.

  1. „Pneumatiky“ na bruchu má rád len málokto z nás. Veľmi jednoduchý trik vám pomôže, aby boli neviditeľné: narovnajte chrbát, sadnite si rovno, mierne natočte trup a nohy nasmerujte do strany.

 

Pre podrobnejší návod si môžete pozrieť aj nasledujúce video, v ktorom modelka predvádza všetky uvedené pózy…

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najkrajšia modelka kyprých tvarov nám ukázala, ako vyzerať na fotkách neodolateľne”