Otec so synom zabili spiacu medvedicu. Z jej smrti sa vytešovali, ich ohavný čin natáčala kamera

Andrewovi Rennerovi so synom Owenom, sa začiatkom aktuálneho roka vybrali na poľovačku. Tá sa im však veľmi nevyplatila, pretože v americkej Aljaške nemali povolenie na túto činnosť a ich čin bol odhalený. Ich kruté pytliactvo si vyžiadalo 3 obete a tými boli 2 mláďatá medvedice a medvedica.

Muži sa jedného dňa rozhodli, že si zájdu zapoľovať aj napriek tomu, že porušia zákon. Vzali tak lyže, pušky a vyrazili na lov. Po chvíľke našli noru medvedice. Zbadali že tam sú aj jej mláďatá a tak dlho nezaháľali. Jeden z mužov zastrelil medvicu a druhý jej potomkov.

Po tomto čine si za svoj úspech tľapli a povedali si, že na to nikto nepríde. Muži však netušili, že medvedica je sledovaná kamerou, pretože jej správanie a výoj skúmajú vedci. Deň po svojom čine sa na miesto vrátili a chceli tam upratať, aby nikto neprieišiel na to, že ich zabili oni. Pozbierali nábojnice a zahladili stopy.

Video nebolo od januára zverejnené, pretože tento krutý čin by nemal vidieť nikto, avšak organizácia The Humane Society of the United States sa po vymeraní smiešneho trestu pre týchto mužov rozhodla ukázať svetu „spravodlivosť“ s akou pred súdom obstáli.

Starší z nich dostal 3 mesačný trest a jeho syn len 30 dňovú podmienku. Aj my si myslíme, že ich trest je naozaj smiešny a za usmrtenie takto vzácneho zvieraťa a jeho potomkov by si zaslúžili omnoho tvrdší trest.

zdroj: youtube.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec so synom zabili spiacu medvedicu. Z jej smrti sa vytešovali, ich ohavný čin natáčala kamera”