Žene pri venčení psíka poliali tvár kyselinou. Svojim zraneniam ale podľahla a zomrela

Nasledujúci šokujúci prípad sa stal v Nových Zámkoch. Neznámy páchatel polial žene počas venčenia psíka tvár kyselinou. Túto informáciu zdielala na svojich socialnych sieťach aj Polícia Slovenskej republiky.

 

Žena, ktorá sa stala obeťou tohto ohavné činu na následky svojich zranení zomrela v nemocnici. Polícia o tom priniesla prvé informácie na svojom Facebooku – „Polícia v Nových Zámkoch prijala dnes ráno po pol šiestej oznámenie, že na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch neznáma osoba poliala neznámou žieravou látkou na tvári ženu venčiacu psa,“ 39 ročná žena si ešte bola schopná sama privolať pomoc a so svojimi ťažkými zraneniami ju hospitalizovali na anestéziologicko-resuscitačnom oddelení. 

„Na objasnení prípadu intenzívne pracujú policajti z viacerých okresov. K motívu sa však momentálne nebudeme vyjadrovať,“ vyhlásila poobede polícia. 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žene pri venčení psíka poliali tvár kyselinou. Svojim zraneniam ale podľahla a zomrela”