Kiska si vyslúžil kritiku. Keď pustili Slovenskú hymnu všimli si malý detail

Počas osláv 100. výročia od tragickej smrti Milana Rastislava Štefánika si najvyšší hodnostári Slovenskej republiky a bežní občania pripomenuli túto významnú udalosť. Na Mohyle na Bradle si ľudia uctili pamiatku tohto víťaza slovenskej ankety Najväčšieho Slováka. 

Ako pocta sa na slávnosti spievala aj slovenská hymna. Ako býva zvykom, politi sa zapájali do spievania, až na jednu osobu, na nášho ešte stále súčasného prezidenta. Andrej Kiska sa do spievania nezapájal a jeho pery sa počas celej slávnostnej piesne ani len nepohli.

Viacerí diváci a prítomní si toto jeho správanie vysvetlili po svojom. Niektorí tvrdia, že bol len nervózny z nadchádzajúcej slávnostnej reči a niektorí zasa tvrdia, že to bola obyčajná ignorácia. To spôsobilo, že prezident Kiska je v ich očiach obyčajný zradca a žiadajú od neho odstúpenie. V komentári pod článkom nám dajte vedieť, čo si o tom myslíte vy.

 

zdroj: /hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Kiska si vyslúžil kritiku. Keď pustili Slovenskú hymnu všimli si malý detail”