Nadávajúca hokejová fanúšička počas zápasu vtipne zahrešila. Zachytila ju kamera

Včera sa na Slovensku zastavil čas a kto mal čas pozeral pravdepodobne hokej Slovensko vs. USA. Bystrým divákom neušiel zábery na fanúšičku, ktorá fandila naozaj dôkladne.

Bolo niekoľko šancí kedy sme mohli dať gól a to si všimli aj diváci v hľadisku. Práve takú diváčku zachytil kameraman, ktorá bola nahnevaná po prelálenej šanci a schuti si zahrašila „Do pi.i“. Pani v červenom saku a čiernom tričku si tak okamžite získala každého… Pri takom dôležitom a napätom zápase sa ani nečudujeme. 

 

 

Ľudia v komentoch ale oponovali, že v konečnom dôsledku nemuselo ísť o vulgárnu pani a mohla zakričať aj „Do prčíč“,

 

 

 

Kameraman preto v tej chvíli blúdil po tribúne a hľadal reakcie fanúšikov, ktorí boli pochopiteľne nahnevaní zo spálenej príležitosti. Našiel zrejme tú najlepšiu možnú fanúšičku, pretože pani v čiernom tričku a červenom zvršku sa najskôr rozhorčila na zmarenej šanci, aby potom zalomila a rýdzo slovensky si zrejme vzdychla „Do pi.i“. 

 

Na druhej strane, časť ľudí v komentároch upozornila, že pani mohla pokojne zakričať „Do prčíč“, ale povedzme si otvorene, kto by sa v tak emočne vybičovanom zápase dokázal ovládať a zmierniť svoj slovník, keď mohli Slováci streliť gól.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nadávajúca hokejová fanúšička počas zápasu vtipne zahrešila. Zachytila ju kamera”