Nadávajúca hokejová fanúšička počas zápasu vtipne zahrešila. Zachytila ju kamera

Včera sa na Slovensku zastavil čas a kto mal čas pozeral pravdepodobne hokej Slovensko vs. USA. Bystrým divákom neušiel zábery na fanúšičku, ktorá fandila naozaj dôkladne.

Bolo niekoľko šancí kedy sme mohli dať gól a to si všimli aj diváci v hľadisku. Práve takú diváčku zachytil kameraman, ktorá bola nahnevaná po prelálenej šanci a schuti si zahrašila „Do pi.i“. Pani v červenom saku a čiernom tričku si tak okamžite získala každého… Pri takom dôležitom a napätom zápase sa ani nečudujeme. 

 

 

Ľudia v komentoch ale oponovali, že v konečnom dôsledku nemuselo ísť o vulgárnu pani a mohla zakričať aj „Do prčíč“,

 

 

 

Kameraman preto v tej chvíli blúdil po tribúne a hľadal reakcie fanúšikov, ktorí boli pochopiteľne nahnevaní zo spálenej príležitosti. Našiel zrejme tú najlepšiu možnú fanúšičku, pretože pani v čiernom tričku a červenom zvršku sa najskôr rozhorčila na zmarenej šanci, aby potom zalomila a rýdzo slovensky si zrejme vzdychla „Do pi.i“. 

 

Na druhej strane, časť ľudí v komentároch upozornila, že pani mohla pokojne zakričať „Do prčíč“, ale povedzme si otvorene, kto by sa v tak emočne vybičovanom zápase dokázal ovládať a zmierniť svoj slovník, keď mohli Slováci streliť gól.