Slovenka sa podelilo o fotku z nemocnice v Lučenci. V 4 lôžkovej izbe je 7 ľudí. HNUS

Neprejde týždeň, aby sme sa z televízie, internetu a tlače nedozvedeli o rôznych pochybeniach lekárov a katastrofálnom stave v nemocniciach. Len pred nedávnom sme vám ukázali ako vyzerá večera v martinskej nemocnici a nebolo to nič príjemné…

Na internete sa objavila fotka z nemocnice v Lučenci, ktorá skôr vyzerá ako z nejakej nemocničnej izby v zaostalom štáte. Nenechajte sa oklamať. Pochádza zo Slovenska.

Nemocnica v Lučenci: Podmienky horšie ako vo väzení. V 4 lôžkovej izbe je 7 ľudí na 5 posteliach..

Občan: podmienky na krčnom oddelení v lučeneckej nemocnici.
Krčné oddelenie bolo zmenšené, majú oficiálne určenú kapacitu lôžok, neviem presne počet. Ale spádová oblasť samozrejme aj pre VK a RS. Takže čo robia? Neoficiálne prekračujú kapacitu.


Toto je 4lozkova izba. Na tejto izbe bolo 7 ľudí. Dotlačili tam 5 postelí.
A na dvoch z nich spali matky s deťmi.
Podotýkam, matky si musia platiť poplatok za „lôžko“ cca. 7 eur na deň.


A v skutočnosti žiadne lôžko nemajú, tlačia sa na jednej posteli s dieťaťom a nedostávajú ani stravu!
Aj vo väzení má väzeň právo na dostatok miesta sám pre seba a my pacienti musíme preskakovať doslova posteľ, aby sme sa dostali vôbec do kúpelky.


Apropo kúpelka: 1 wc a 1 sprcha na dve izby. Keď si vezmem, že v ďalšej izbe boli 4 matky so 4 deťmi tak na jedno soc.zariadenie bolo 15 ľudí!  V ktorom storočí to žijeme?

 

https://www.facebook.com/nekrmtenasodpadom/photos/a.605924342836850/2219054684857133/?type=3&theater

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenka sa podelilo o fotku z nemocnice v Lučenci. V 4 lôžkovej izbe je 7 ľudí. HNUS”