Slovenka sa podelilo o fotku z nemocnice v Lučenci. V 4 lôžkovej izbe je 7 ľudí. HNUS

Neprejde týždeň, aby sme sa z televízie, internetu a tlače nedozvedeli o rôznych pochybeniach lekárov a katastrofálnom stave v nemocniciach. Len pred nedávnom sme vám ukázali ako vyzerá večera v martinskej nemocnici a nebolo to nič príjemné…

Na internete sa objavila fotka z nemocnice v Lučenci, ktorá skôr vyzerá ako z nejakej nemocničnej izby v zaostalom štáte. Nenechajte sa oklamať. Pochádza zo Slovenska.

Nemocnica v Lučenci: Podmienky horšie ako vo väzení. V 4 lôžkovej izbe je 7 ľudí na 5 posteliach..

Občan: podmienky na krčnom oddelení v lučeneckej nemocnici.
Krčné oddelenie bolo zmenšené, majú oficiálne určenú kapacitu lôžok, neviem presne počet. Ale spádová oblasť samozrejme aj pre VK a RS. Takže čo robia? Neoficiálne prekračujú kapacitu.


Toto je 4lozkova izba. Na tejto izbe bolo 7 ľudí. Dotlačili tam 5 postelí.
A na dvoch z nich spali matky s deťmi.
Podotýkam, matky si musia platiť poplatok za „lôžko“ cca. 7 eur na deň.


A v skutočnosti žiadne lôžko nemajú, tlačia sa na jednej posteli s dieťaťom a nedostávajú ani stravu!
Aj vo väzení má väzeň právo na dostatok miesta sám pre seba a my pacienti musíme preskakovať doslova posteľ, aby sme sa dostali vôbec do kúpelky.


Apropo kúpelka: 1 wc a 1 sprcha na dve izby. Keď si vezmem, že v ďalšej izbe boli 4 matky so 4 deťmi tak na jedno soc.zariadenie bolo 15 ľudí!  V ktorom storočí to žijeme?

 

Nekŕmte nás odpadom

Nemocnica v Lučenci: Podmienky horšie ako vo väzení. V 4 lôžkovej izbe je 7 ľudí na 5 posteliach.. Od Vás: Občan: podmienky na krčnom oddelení v lučeneckej nemocnici. Krčné oddelenie bolo…