Slovenka uverejnila sumu za celodenný lístok z aquaparku. Z tej ceny sa vám zatočí hlava…

Už viackrát sme na našej stránke spomenuli Facebookovä skupinu Nekŕmte nás odpadom. Skupina je vytvorená pre všetkých nespokojných spotrebiteľov, ktorí sa rozhodnú podeliť s nekvalitným výrobkom či službou, zhodnotiť predajňu, či upozorniť na neseriózneho predajcu. Nedávno sa tam objavil príspevok, ktorý komentovalo množstvo ľudí.

Mamička sa rozhodla so synom stráviť pekný spoločný deň a tak sa rozhodli navštíviť Aquapark Bešeňová. Avšak deň jej pokazila hned‘ informácia pri pokladni. Po vypýtaní jedného lístka pre dospelého a jedného pre dieťa, jej oči ostali pre plač. Za 2 takéto lístky si Aquapark vypýtal nehoráznych 45 eur.

Aj ked‘ sa jej táto suma zdala privysoká, rozhodla sa Aquapark predsa navštíviť. Zariadene a atrakcie sa im páčili, no v momente, ked‘ sa rozhodli kúpiť zmrzlinu, radosť ju prešla. Jej syn dostal viackrát obchytaný kornútok so zmrzlinou. Ako určite všetci viete, hygenické normy to na Slovensku nepovoľujú a takéto nehygienické služby by sa poskytovať nemali. Samozrejme mamička na to obsluhu upozornila. Vo svojom príspevku sa k tomu vyjadrila nasledovne: „… keď ich upozorníte že ten kornút na zmrzlinu pre dcéru celý dochytali a že si prosíte iný lebo celý deň šťuká 6 ľudí do rovnakého tabletomonitora – kasy a že je to nehygienické bez papierika tak sa dívajú ako teliatka.“

Okrem zlej obsluhy a neorganizovaného personálu sa mamička sťažovala aj na vysoké ceny jedál. Za neveľkú porciu kuracieho plátku s 2 kopčekmi ryže zaplatila 10,50€. Za malú palacinku 4€.
Ak sa vyberiete do aquaparku s vaším dieťaťom vy, určte si vezmite minimálne 60€.

zdroj:facebook.com

trendweb.sk