Slovenka uverejnila sumu za celodenný lístok z aquaparku. Z tej ceny sa vám zatočí hlava…

Už viackrát sme na našej stránke spomenuli Facebookovä skupinu Nekŕmte nás odpadom. Skupina je vytvorená pre všetkých nespokojných spotrebiteľov, ktorí sa rozhodnú podeliť s nekvalitným výrobkom či službou, zhodnotiť predajňu, či upozorniť na neseriózneho predajcu. Nedávno sa tam objavil príspevok, ktorý komentovalo množstvo ľudí.

Mamička sa rozhodla so synom stráviť pekný spoločný deň a tak sa rozhodli navštíviť Aquapark Bešeňová. Avšak deň jej pokazila hned‘ informácia pri pokladni. Po vypýtaní jedného lístka pre dospelého a jedného pre dieťa, jej oči ostali pre plač. Za 2 takéto lístky si Aquapark vypýtal nehoráznych 45 eur.

Aj ked‘ sa jej táto suma zdala privysoká, rozhodla sa Aquapark predsa navštíviť. Zariadene a atrakcie sa im páčili, no v momente, ked‘ sa rozhodli kúpiť zmrzlinu, radosť ju prešla. Jej syn dostal viackrát obchytaný kornútok so zmrzlinou. Ako určite všetci viete, hygenické normy to na Slovensku nepovoľujú a takéto nehygienické služby by sa poskytovať nemali. Samozrejme mamička na to obsluhu upozornila. Vo svojom príspevku sa k tomu vyjadrila nasledovne: „… keď ich upozorníte že ten kornút na zmrzlinu pre dcéru celý dochytali a že si prosíte iný lebo celý deň šťuká 6 ľudí do rovnakého tabletomonitora – kasy a že je to nehygienické bez papierika tak sa dívajú ako teliatka.“

Okrem zlej obsluhy a neorganizovaného personálu sa mamička sťažovala aj na vysoké ceny jedál. Za neveľkú porciu kuracieho plátku s 2 kopčekmi ryže zaplatila 10,50€. Za malú palacinku 4€.
Ak sa vyberiete do aquaparku s vaším dieťaťom vy, určte si vezmite minimálne 60€.

zdroj:facebook.com

trendweb.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenka uverejnila sumu za celodenný lístok z aquaparku. Z tej ceny sa vám zatočí hlava…”