Slovenska našla v lese nástrahy nastražené na poranie ľudí. Teraz varuje ostatných

Tak ako mnoho Slovákov sa Katka spolu s jej dcérkou vybrala počas víkendu do lesa na Kysuciach neďaleko obce Podvysoká, vyvetrať si hlavu a pokochať sa krásou našej prírody. To, čo však zbadali po pár minútach prechádzky, ich obe zhrozilo.

Na lesnej cestička boli nastažené nástrahy, ktoré boli dômyselné uložené tak, aby si ich človek takmer vôbec nemal šancu všimnúť. Katka mala šťastie, pretože si ich všimla včas a tak sa jej ani jej dcérke nič nestalo.

Katka sa rozhodla podeliť o tejto skúsenosti na sociálnej sieti, aby ľudí upozornila, aby boli ostažití a aby si dávali pozor. Nahnevaná katka vo svojom príspevku napísala aj toto: ,,Áno, aj takéto hovädá žijú medzi nami.“

Tieto nástrahy, konkrétne ostré ostne boli dokonalé namontované na mestach, cez ktoré musí človek prejť a stúpiť na ne. Ostne boli napríklad navŕtané do padnutého dreva . Čo si o tom myslíte?

 

 

 

 

zdroj:hitky.sk 

Facebook/Katka B.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenska našla v lese nástrahy nastražené na poranie ľudí. Teraz varuje ostatných”