Spevák Adam Ďurica ukázal svetu svojho syna. Ich spoločné fotografie vás dojmu k slzám

 

Známy slovenský hudobník, Adam Ďurica, sa už pár mesiacov teší zo svojho zdravého synčeka Timoteja, ktorý jemu a jeho manželke robí veľkú radosť. Timotej sa narodil v deň spevákových narodenín, čo je pre nich nesmierný dar.

Spevák sa prvykrát zviditeľnil už pred 15 rokmi v známej speváckej súťaži Slovensko hľadá Superstar, no jeho vystúpenia netrvali dlho, pretože si radšej vybral inú cestu.

Chcel si ukončiť vysokoškolské vzdelanie a až tak sa venovať spevu. Možnosť, ktorú si vybral, napokon zhodnotil za správnu, pretože dnes je aj napiek tomu jeden z najlepších spevákov na Slovensku. Jeho partnerka, dneš už manželka Kristína, mu je oporou počas celej jeho kariéry.

Tento rok sa počas Veľkonočných sviatkov spolu vybrali do najkrajšieho kúta Slovenska, do Tatier, aby si spolu oddýchli a vytvorili spoločné rodinné fotografie do rodinného fotoalbumu. Pozrite sa na fotografie speváka s jeho synčekom a do komentára nám napíšte, či sa vám páčia.

Zdroj: Instagram/AdamDurica, MatusLosonsky

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Spevák Adam Ďurica ukázal svetu svojho syna. Ich spoločné fotografie vás dojmu k slzám”