VIDEO: 4 bratia dojali celé Slovensko a svoju mamku. Nečakane ju prekvapili návratom z vojny

Uplynulý víkend patril všetkým mamám na svete. 12. marec bol dňom, kedy sme na nich mali myslieť viac ako inokedy, splniť im všetky ich priania a poďakovať im za ich lásku, starostlivosť a všetok čas.

Deň matiek je pre mnohé mami veľmi dôležitý, pretože vtedy cítia lásku svojích detí najviac. Nekonečnú lásku prejavili aj štyria synovia pani Oľgy Mlynárovej z Krupiny, ktorí si pre ňu prichystali veľké prekvapenie. Ich prekvapenie bolo pre ňu o to silnejšie, pretože svoje deti nemá doma ako iní rodičia.

Synovia pani Oľgy sú profesionálni vojaci a tak si ich povolanie vyžaduje častý a niekoľkomesačný pobyt v zahraničí, najmä v nebezpečných oblastiach. Ak ked‘ prídu domov, nikdy to nie je v jeden čas a tak si ich nemôže vychutnať všetkých spolu.

V tento výnimočný deň však bolo všetko iné.

Štyria bratia sa dohodli a mamu prekvapili spoločným príchodom na zvolenské námestie. Ich mama bola v šoku, pretože toto naozaj nečakala. Spoločné stretnutie je pre ňu to najkrajšie, čo existuje. Okrem samotného prekvapenia, si táto skvelá matka vyslúžila pochvalu aj od samotného minister obrany Slovenskej republiky  – Petra Gajdoša.

Pani Oľge sa z celého srdca poďakoval, že pre svoju rodnú vlasť vychovala štyroch statočných mužov, ktorým je Slovensko domovom, za ktorý by položili život.

zdroj:hitky.sk  

Foto: Facebook/Katarína Kováčiková TV JO

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: 4 bratia dojali celé Slovensko a svoju mamku. Nečakane ju prekvapili návratom z vojny”