Slovenskí pilčíci sa zabávali na zvedavom medveďovi. Trafili jeho hlavu a hrešili naňho

Video sa objavilo na internete 5. júna vo facebookovej skupine Vlci, ktoré pridal pán Ľubomír s výstižným popisom: “Mentalita ,inteligencia ,slovník, a správanie hovorí o týchto dvojnohých jednoduchých cicavcoch …” apelujúcim na činy a nezmyselné konanie pilčíkov.

 

Video zachytáva ako sa zvedavý medveď pohybuje okolo auta, z ktorého ho aj nahrávali. Pilčíci sa ho snažili odohnať krikom a nadávkami, ktoré isto nemali v tomto prípade žiaden zmysel. Nadávky a posmešky pilčíkov sa stupňovali a keď sa medveď pokúsil hrýzť pílu, ktorá bola na ceste, spŕška nezmyselných vulgarizmov len pokračovala ďalej. Neskôr sa medveď pokúsil dostať na korbu auta no bol odohnaný krikom a v diaľke ho zasiahol predmet hodený pilčíkom do hlavy, vo videu je počuť, že to bol klin používaný pri lesných prácach.

 

V komentároch pod týmto videom ľudia pomyselne krútia hlavou nad činmi pilčíkov. Podľa užívateľov facebooku stačilo párkrát zatrúbiť a zviera by odišlo. No pilčíci sa rozhodli mu nezmyselne nadávať a nakoniec zvieraťu aj ublížili. Pán Ľubomír, ktorý video na Facebook pridal už podal sťažnosť na Štátnu ochranu prírody.

https://www.facebook.com/lubomir.vrabel.967/videos/471320876955873/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenskí pilčíci sa zabávali na zvedavom medveďovi. Trafili jeho hlavu a hrešili naňho”