Daniela porodila mužovi, ktorý ju zneužíval 7 detičiek. Na jeden deň majú len 5 eur. Aj tak sa nevzdáva

Pani Dana to vo svojom živote nemala ľahké. Dana pochádza z rómskej osady, rovnako ako aj jej partner. Čo však o ňom nevedela bolo to, že sa z neho stane tyran. Ako sa hovorí, zdanie klame, a tak sa aj Dana sklamala vo svojom partnerovi, ktorý ju týral a znásilňoval. Dana nikdy nepociťovala podporu a opätovanú lásku z jeho strany, no porodila mu až 7 detí (niektoré sú výsledkom znásilnení). Avšak kvôli neustálemu týraniu a bitkám potratila až 4-krát.

Foto: TV Markíza

Ako starostlivá matka vstávala o piatej ráno aby sa postarala o svoje deti pred odchodom do školy či škôlky. Deti umývala v potoku aby sa im rovesníci neposmievali a nešikanovali ich kvôli zápachu. Kým boli deti v škôlke/škole, vzorne sa starala o domácnosť – varila, upratovala – no vedela, že to takto ďalej nepôjde.

Rodina je aj napriek ich životnému príbehu veľmi skromná

Preto sa rozhodla so siedmimi deťmi od partnera-tyrana utiecť. Jediným riešením pre pani Danu a jej sedem detí bol útulok pre týrané ženy. Podľa slov pani Dany, do útulku bola jej rodina prijatá s obavami, ktoré veľmi rýchlo pominuli.

Foto: TV Markíza

Riaditeľka útulku, pani Chovancová priznáva, že sa pani Dana o deti stará vzorne a na všetko si vystačí sama, „takúto rodinu som naozaj ešte nestretla, “ dodala. Okrem neustáleho týrania zo strany jej partnera bol pre pani Danu hlavným problémom plat, keďže musí ona a jej sedem detí vyžiť z piatich eur na deň.

Napriek týmto problémom, sú deti pani Dany veľmi skromné. „Tieto deti prišli za mnou a povedali mi, či by hračky nemohli venovať. A ja som nechápala, že komu? A oni mi povedali, že deťom, ktoré sa nemajú tak dobre ako my,“ hovorí pani Chovancová.

Foto: TV Markíza

Na druhej strane pre pani Danu bol najväčším darom krst jej siedmich detí. Pani Dana chce pre svoje deti len to najlepšie a aj keď zažila v jej živote len zlé veci je veľmi dobrá žena a vzorná matka, ktorá vedie svoje deti dobrou cestou. Celej rodine prajeme šťastný život bez ďalšieho trápenia a veľa síl pani Dane, ktorá si zaslúži úctu po tom čo bola týraná a nebála sa urobiť razantný krok, ktorý zmenil jej život k lepšiemu.

Foto: TV Markíza

 

zdroj: tvmarkiza.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Daniela porodila mužovi, ktorý ju zneužíval 7 detičiek. Na jeden deň majú len 5 eur. Aj tak sa nevzdáva”