Nemáte čas cvičiť no chcete mať na bruchu tehličky? Máme pre Vás riešenie! Vyrobia vám ich v nemocnici

V poslednej dobe ľudia podľahli cvičeniu a sebazdokonaľovaniu z vonka. Na tom ale nie je nič zlé. Bohužiaľ požadovaný efekt sa nedostaví ihneď akoby to chcela väčšina z nás. Nezúfajte, za krásnymi tehličkami sa nemusí vždy skrývať ťažká drina a odopieranie sladkostí alebo pečiva.

 

Zdroj: facebook.com

Masterpiece Hospital

Masterpiece Hospital added a new photo.

Masterpiece Hospital, nemocnica nachádzajúca sa v Bangkoku, sa venuje procedúre, ktorá Vám na bruchu vytvorí “six-pack“ a to bez cvičenia! Plastika brucha je však vhodná pre ľudí, ktorí nemajú problém s tukom na bruchu, čiže sú chudí len sa im nedarí vyrysovať svaly v okolí brucha. Počas tejto operácie sa do brucha vložia implantáty aby sa imitoval vzhľad vypracovaného brucha.

 

Zdroj: facebook.com

 

Podľa informácii je tento zákrok bezbolestný, no fotky klientov po procedúre a počas doby hojenia rán tak nevyzerajú. Tento zákrok obľubujú a najčastejšie podstupujú mladí chlapci, ktorí si za túto skrášľovaciu procedúru zaplatia 120 000 thajských bahtov (cca 3300€). Mesačne o takýto zákrok požiada 20 až 30 klientov.

 

Zdroj: facebook.com

 

Aký je Váš názor na takéto skrášľovanie? Preferujete ťažkú drinu vo fitku alebo by ste radšej podstúpili takúto operáciu na ceste k vysnívanému telu?

zdroj: ladbible.com