Nemáte čas cvičiť no chcete mať na bruchu tehličky? Máme pre Vás riešenie! Vyrobia vám ich v nemocnici

V poslednej dobe ľudia podľahli cvičeniu a sebazdokonaľovaniu z vonka. Na tom ale nie je nič zlé. Bohužiaľ požadovaný efekt sa nedostaví ihneď akoby to chcela väčšina z nás. Nezúfajte, za krásnymi tehličkami sa nemusí vždy skrývať ťažká drina a odopieranie sladkostí alebo pečiva.

 

Zdroj: facebook.com

https://www.facebook.com/masterpiecehospital/photos/a.371435266329238/1359578587514896/?type=3&theater

Masterpiece Hospital, nemocnica nachádzajúca sa v Bangkoku, sa venuje procedúre, ktorá Vám na bruchu vytvorí “six-pack“ a to bez cvičenia! Plastika brucha je však vhodná pre ľudí, ktorí nemajú problém s tukom na bruchu, čiže sú chudí len sa im nedarí vyrysovať svaly v okolí brucha. Počas tejto operácie sa do brucha vložia implantáty aby sa imitoval vzhľad vypracovaného brucha.

 

Zdroj: facebook.com

 

Podľa informácii je tento zákrok bezbolestný, no fotky klientov po procedúre a počas doby hojenia rán tak nevyzerajú. Tento zákrok obľubujú a najčastejšie podstupujú mladí chlapci, ktorí si za túto skrášľovaciu procedúru zaplatia 120 000 thajských bahtov (cca 3300€). Mesačne o takýto zákrok požiada 20 až 30 klientov.

 

Zdroj: facebook.com

 

Aký je Váš názor na takéto skrášľovanie? Preferujete ťažkú drinu vo fitku alebo by ste radšej podstúpili takúto operáciu na ceste k vysnívanému telu?

zdroj: ladbible.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nemáte čas cvičiť no chcete mať na bruchu tehličky? Máme pre Vás riešenie! Vyrobia vám ich v nemocnici”