Ženy narodené pod týmito 4 znameniami zverokruhu majú svojho muža pod úplnou kontrolou. Ktoré to sú?

Patríte k nim aj vy? Presvedčte sa o tom na základe nasledujúceho článku!

1, Lev

The Young And The Restless Fight GIF by CBS

Leva chlebom nekŕmte, len mu dajte možnosť rozkazovať. V ich okolí sa musí nachádzať aspoň jedna podriadená osoba, ktorá by im do postele nosila teplú kávu a čerstvý voňavý croissant.

V prípade, že sa rozhodnete rozkazom Leva vzdorovať, on to istú dobu dokáže pretrpieť a potom sa z neho stane o niečo prístupnejší spoločník. Ak ho vložíte do „klietky“, ani jeden z vás nebude šťastný.

2, Škorpión

Zoe Kravitz GIF

Škorpión je veliteľom od prírody. Jeho neodbytná až dotieravá povaha, ktorú dopĺňa túžba dominovať vedie k tomu, že sa dokáže zblázniť, ak sa mu niečo nepodarí.

Škorpióni si vyžadujú nespochybniteľnú poslušnosť a ideálne plnenie ich pokynov. Škorpió dokáže byť veľmi krutý a zraniť tých, ktorí sú mu blízki, dokonca aj vtedy, keď na to nemajú dôvod.

3, Panna

Fight Face GIF

Panna, viac ako akékoľvek iné znamenie zverokruhu, sa usiluje o dokonalosť vo všetkom, učí sa celý svoj život, no vie učiť aj ostatných. Počas toho, ako sa snaží, aby bolo všetko najlepšie, si všíma chyby, ktoré ju obklopujú a ktoré si vyžadujú nápravu.

Panny od svojho okolia budú vyžadovať dodržiavanie čistoty v oblečení aj v reči. Vzhľadom na praktický pohľad na život, vysoké nároky a neustálu kritiku  partnera sa Panna často snaží vyhnúť sa manželskému zväzku.

4, Strelec

Jack And Karen GIF by Will & Grace

Žena narodená v tomto znamení má rada zábavu a spoločenský život. Len málo ľudí vie odolať jej šarmu a príťažlivosti. Čím dlhšie však so Strelcom komunikujete, tým viac bude dávať najavo svoju priamočiarosť.

Strelec si vo svojich vyjadreniach nedáva servítku pred ústa a niekedy vie byť poriadne hrubý. Nemyslí to zle, je to len prejav jeho búrlivého temperamentu. Nepokúšajte sa Strelca kritizovať – okamžite povie všetko, čo má na jazyku.

Súhlasíte s týmto hodnotením?