Ženy narodené pod týmito 4 znameniami zverokruhu majú svojho muža pod úplnou kontrolou. Ktoré to sú?

Patríte k nim aj vy? Presvedčte sa o tom na základe nasledujúceho článku!

1, Lev

The Young And The Restless Fight GIF by CBS

Leva chlebom nekŕmte, len mu dajte možnosť rozkazovať. V ich okolí sa musí nachádzať aspoň jedna podriadená osoba, ktorá by im do postele nosila teplú kávu a čerstvý voňavý croissant.

V prípade, že sa rozhodnete rozkazom Leva vzdorovať, on to istú dobu dokáže pretrpieť a potom sa z neho stane o niečo prístupnejší spoločník. Ak ho vložíte do „klietky“, ani jeden z vás nebude šťastný.

2, Škorpión

Zoe Kravitz GIF

Škorpión je veliteľom od prírody. Jeho neodbytná až dotieravá povaha, ktorú dopĺňa túžba dominovať vedie k tomu, že sa dokáže zblázniť, ak sa mu niečo nepodarí.

Škorpióni si vyžadujú nespochybniteľnú poslušnosť a ideálne plnenie ich pokynov. Škorpió dokáže byť veľmi krutý a zraniť tých, ktorí sú mu blízki, dokonca aj vtedy, keď na to nemajú dôvod.

3, Panna

Fight Face GIF

Panna, viac ako akékoľvek iné znamenie zverokruhu, sa usiluje o dokonalosť vo všetkom, učí sa celý svoj život, no vie učiť aj ostatných. Počas toho, ako sa snaží, aby bolo všetko najlepšie, si všíma chyby, ktoré ju obklopujú a ktoré si vyžadujú nápravu.

Panny od svojho okolia budú vyžadovať dodržiavanie čistoty v oblečení aj v reči. Vzhľadom na praktický pohľad na život, vysoké nároky a neustálu kritiku  partnera sa Panna často snaží vyhnúť sa manželskému zväzku.

4, Strelec

Jack And Karen GIF by Will & Grace

Žena narodená v tomto znamení má rada zábavu a spoločenský život. Len málo ľudí vie odolať jej šarmu a príťažlivosti. Čím dlhšie však so Strelcom komunikujete, tým viac bude dávať najavo svoju priamočiarosť.

Strelec si vo svojich vyjadreniach nedáva servítku pred ústa a niekedy vie byť poriadne hrubý. Nemyslí to zle, je to len prejav jeho búrlivého temperamentu. Nepokúšajte sa Strelca kritizovať – okamžite povie všetko, čo má na jazyku.

Súhlasíte s týmto hodnotením?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ženy narodené pod týmito 4 znameniami zverokruhu majú svojho muža pod úplnou kontrolou. Ktoré to sú?”