Zuzana Fialová si prerobila svoj luxusný byt. Je tak krásne zariadený, že sa páči asi každému

Zuzana Fialová, dcéra horelezcu Fialu, ukončila hudobno-dramatický odbor na Konzervatóriu v Bratislave a v roku 1998 herectvo na činohernej fakulte VŠMU. Od tej doby sa jej neustále darí, čo vyvorcholilo jej skvelým výkonom v roku 2017 vo filme Čiara.

Herečka zahviezdila aj v iných filmoch ako napríklad Vášnivé známosti, Jahodové víno či Kriminálka Staré Mesto. Je teda pochopiteľné, že sa jej finančne darí a tak si nedávno nechala prerobiť svoj krásny priestranný byt.

Herečka si byt pochopiteľne neprerábala sama a rozhodla sa túto činnosť prenechať na odborníkov. Jej architekt sa jej byt rozhodol prerobiť v znamení jemných svetlých kamenných tónov, čo vytvára ešte priestrannejšie a útulnejšie obytné priestory.

Na stránke na jednej zo sociálnych sietí architekt napísal: „Pre Zuzku Fialovú sme vytvorili jedinečný interiér, ktorý sa nesie v nadčasovom metropolitnom štýle a zároveň sme v ňom odzrkadlili kus Zuzkinej osobnosti.“

Pozrite sa na nádherný nadčasový priestov vytvorený a vydekorovaný do úplnej dokonalosti. Nádhernou časťou bytu je aj jedálenská časť, ktorú dopĺňa aj hojdačka, čo je pre interiér nezvyčajný prvok.

Foto: Facebook/Studio e

Foto: Facebook/Studio e

Foto: Facebook/Studio e

Foto: Facebook/Studio e

Foto: Facebook/Studio e

Foto: Facebook/Studio e

Foto: Facebook/Studio e

Foto: Facebook/Studio e

 

 

 

 

 

titulná foto – mediskin_sk

zdroj: babskéveci.sk / Facebook

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zuzana Fialová si prerobila svoj luxusný byt. Je tak krásne zariadený, že sa páči asi každému”