Mladú mamičku vyhodili z lietadla. Mali na to pádny dôvod? Posúďte sami

Každý človek má právo si obliecť čo chce no existujú určité hranice, ktoré by nemali byť prekročené. Reštaurácie alebo aj letecké spoločnosti si môžu zaviesť pravidlá týkajúce sa oblečenia a v akých prípadoch Vám môže byť vstup zakázaný.

 

 

Jeden prípad, keď bol vstup na palubu sa stal na trase Malaga – Stansted, keď dvojnásobná mamička Harriet Osborne (31) nespĺňala pravidlá leteckej spoločnosti. Na palubu lietadla táto vizážistka, v sprievode so svojim priateľom, nastúpila vo veľmi odvážnom tope. Neskôr bola požiadaná aby sa prezliekla aby tak mohla na palube aj ostať. Podľa letušiek mala byť žena drzá a správať sa hrubo čo jej taktiež dopomohlo k tomu aby ju z lietadla vyhodili.

 

 Harriett says the cabin crew 'were horrible' and made her 'feel cheap'

Zdroj: The Sun

 

„Ich správanie bolo strašné, cítila som sa ako „lacné dievča“ vyjadrila sa pre The Sun rozhorčená Harriet, podľa ktorej ju personál zosmiešnil. Harriet obvinila leteckú spoločnosť so sexistického prístupu. Tá bola nútená kúpiť si novú letenku a prestať v meste o jednu noc dlhšie. Niet pochýb, že tento prípad mladá mamička poženie pred súd.

 

Na druhej strane sa letecká spoločnosť obhajuje tým, že sa cestujúci na jej oblečenie sťažujú pretože sa v jej prítomnosti cítia nepríjemne. Údajne žene bolo vidno skoro celé bradavky, ktoré mala žena mať prelepené páskou. Napriek tomu ju za hrubé správanie ju na palubu nepustili ani v priateľovom svetri. Mladá žena sa vraj takto vyzývavo často neoblieka no na dovolenke sa chcela trochu odviazať a v tomto tope sa cítila sebavedomo.

 

Zdroj: youtube/Chomo Loco

 

 

Ani takto ju do lietadla nepustili

Zdroj: The Sun

 

Myslíte si, že to mladá mamička prehnala ste na strane leteckej spoločnosti? Alebo si myslíte, že Harriet mali na palubu nakoniec pustiť? Obliekli by ste si niekedy niečo podobné na cestu lietadlom?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mladú mamičku vyhodili z lietadla. Mali na to pádny dôvod? Posúďte sami”