Sagan počas stúpania na Tour de France stihol podpísať svoju knihu. Sagan stíha naozaj všetko!

Peter Sagan, náš najúspešnejší cyklista, každý deň dokazuje, že svojimi výkonmi naozaj patrí medzi elitu svetovej cyklistiky. No nie len jeho výkony sú tým, čo treba obdivovať. Najnovšie počas jednej z najnáročnejších etáp na svetovej cyklistickej súťaži Tour de France stihol počas náročného stúpania do kopca podpísať svojmu fanúšikovi svoju vlastnú biografickú knihu.

Peter má srdce na správnom mieste, čo dennodenne dokazuje fotografiami s fanúšikmi, či podobnými gestami ako bolo toto podpísanie knihy, kedy za ním jeho fanúšik utekal z celých síl. Okrem dobrosrdečného ho jeho fanúšikovia považujú aj za obrovského zabávača, pretože dokáže jazdiť na zadnom kolese v momentoch, kedy ostatní cyklisti ledva lapajú dych.

Peťo knihu podpísal počas štrnástej etapy, ktorá zahŕňala náročné stúpanie na kopec Tourmalet. Počas etapy sa za ním rozbehol jeho fanúšik a ukazoval mu jeho knihu s prosbou, či mu ju podpíše. Fanúšikovi sa podarilo k Peťovi priblížiť natoľko, že mu knihu naozaj podpísal.

Théo Sanchez – Objectif de la journée : Faire signer…

Objectif de la journée : Faire signer l’autobiographie de Peter Sagan à Peter Sagan, et dans le Col du Tourmalet pendant l’étape du Le Tour de France 🤩…