Matka chce svoju 14-ročnú dcéru poslať na plastickú operáciu. Povedala, že škaredí ľudia to nikam nedotiahnu.

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie, hlavne to aby boli šťastné a úspešné. Zniesli by im aj modré z neba, no táto matka chce pre svoju len 14-ročnú dcéru plastickú operáciu, ako informuje portál LadBible.

https://www.instagram.com/p/B0RO_5hnvl9/

Chce aby to v živote jej dcéra ďaleko dotiahla

Modelka Carla Belluci so 60 000 odberateľmi na Instagrame nedávno poskytla rozhovor pre časopis Closer. V tom sa vyjadrila, že chce pre svoju dcéru Tanishu plastickú operáciu, aby to v živote ďaleko dotiahla. Podľa nej Tanisha nie je veľmi akademický typ a „škaredí ľudia sa nikam nedostanú“, preto si myslí, že by jej práve plastická operácia do budúcnosti pomohla.

https://www.instagram.com/p/BxtvswCHQ6H/

Jej dcéra sa bude musieť spoliehať na svoj vzhľad

V rozhovore sa táto 37-ročná modelka vyjadrila ohľadom svojej dcéry takto: „Na jej vzdelaní mi veľmi nezáleží… Bude sa musieť spoliehať na svoj vzhľad a byť dokonalá.“ Údajne má jej dcéra v 16-tich rokoch dostať implantáty čo matka odôvodnila takto: „Ak chce byť úspešný influencer a hviezda, musí vyzerať super a operácia je jasnou voľbou. Vyzerá dobre, ale vďaka operácii bude vyzerať lepšie.“

https://www.instagram.com/p/B0Tw2CslrJS/

Klamstvom k „plastike“ zadarmo

Matka svojej dcére mesačne odkladá približne 241 eur mesačne, aby si neskôr jej dcéra mohla zaplatiť plastickú operáciu akú len chce. Veď teraz už má mesačné výdavky na dcérine predlžovanie vlasov, akrylové nechty a úpravu obočia až 313 eur. Navyše Carla dostala operáciu nosa zadarmo po tom čo klamala o tom, že trpí klinickou depresiou. Tá sa k tomu vyjadrila iba slovami, že trochu „ohýbala pravdu“ a bola z toho nešťastná.

https://www.instagram.com/p/BslOJfejr98/?utm_source=ig_embed

Je to vôbec vhodné?

Určite sa mnoho z Vás zhodne na tom, že plastické operácie sú veľkým zásahom do tela človeka avšak ak je to za zámerom pomoci zdraviu, je to prijímané pozitívne. No je pravdou, že 16-ročné dievča nemá čo robiť pod skalpelom plastického chirurga  čisto estetických dôvodov. Mnoho lekárov tento fakt potvrdí, keďže v takom veku je telo ešte vo vývine. Druhým problémom by mohlo byť to, ako by tieto zásahy negatívne ovplyvnili odoberateľov tejto budúcej „influencerky“.

https://www.instagram.com/p/Bsnwr2QjW9k/

Čo si o tom myslíte Vy? Súhlasíte s matkou Tanishe alebo ste na druhej strane tábora?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka chce svoju 14-ročnú dcéru poslať na plastickú operáciu. Povedala, že škaredí ľudia to nikam nedotiahnu.”