Mrazničky v supermarketu ukrývali mŕtve telo 10 rokov hľadaného pracovníka

Od roku 2009 bol nezvestný pracovník supermarketu. Nikomu by ani nenapadlo, že bude mŕtvy za mrazničkami.

Mŕtve telo 10 rokov hľadaného pracovníka našli robotníci, ktorí prerábali budovu supermarketu. 25 ročný pracovník pracoval v supermarkete No-Frills a pochádzal z mesta Council Bluffs v americkom štáte Iowa. Zmizol v deň, kedy mal zmenu v supermarkete. Jeho rodičia si mysleli si, že po zmene niekde navždy odišiel. Pravda sa však ukrývala za mrazničkami supermarketu. Robotníci telo nevedeli idenfitikovať a tak bolo odvezené na pitvu. Výsledok pitvy preukázal, že šlo o hľadaného Larryho Murillo-Moncadu.

28. novembra 2009 jeho rodičia ohlásili, že zmizol. Rodičia taktiež tvrdili, že pár dní pred tým, s ním boli u lekára, pretože tvrdil, že má v hlave čudné hlasy a kvôli nim je nútený jesť cukor. Jesť ho musel kvôli tomu, pretože pociťoval rýchly tep srdca a práve cukor mu ho pomohol spomaliť.

Pri vyšetrovaní sa zistilo, že v minulosti zamestnanci supermarketu chodievali aj za mrazničky, kde bol uložený tovar, ktorý inde nemal miesto. Podľa nich sa mohlo stať, že nezvestný muž stratil rovnováhu a spadol. Mrazničky v tej dobe vydávali veľký hluk a tak je možné, že muž kričal, no nikto ho nepočul.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mrazničky v supermarketu ukrývali mŕtve telo 10 rokov hľadaného pracovníka”