Podľa viacerých matiek toto prehnala! Nahá fotografia pobúrila mnoho žien

Matky sa búria, vraj toto je už príliš: Ženy, ukázali by ste sa s novorodencom takto?Zdroj: Instagram/hannahpolites

Instagram známej americkej fitnesky sa len tak hemží polonahými fotografiami, avšak táto, pobúrila viaceré matky. Pozrite sa na dôvod ich pobúrenia.

Hannah Polities sa rozhodla s verejnosťou zdieľať chvíle jej života, ktoré by iné ženy a matky nikdy neukázali verejne. Niektorí ju za to obdivujú, no iní jej konanie odsudzujú.

Hannah pred pár týždňami porodila svoje druhe dieťa. Jej druhý pôrod bol celý čas natáčaný a následne ho verejne zverejnila. Celé video spôsobilo obrovský ošiaľ a sleduje ho množstvo žien, ktoré pôrod prežili ale aj tie, ktorých pôrod len čaká.

My Natural Birth Video/* Raw and Emotional* Labour and Delivery Vlog- Evaliah meets Arlo

To give some background insight and give you a better understanding to why I desired a healing birth, See my Birth Story Video first. With prolonged rupture of membranes, fetal distress and a cascade of intervention, it was traumatic medicalised and everything I’d tried to avoid.

Pred pár dňami Hannah opäť dokázala, že jej fanúšikovia ju milujú. Zverejnila fotografiu, na ktorej je zvečnená v sprche, ako sa sprchuje spolu s jej mesačným bábätkom. Jej verní fanúšikovia ju za to obdivujú, no iní tvrdia, že takáto intímna fotografia patrí do rodinného fotoalbumu a nie na sociálnu sieť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa hannahpolites (@hannahpolites),

 

 

 

 

zdroj:prezenu.sk