Potrebuješ pokoj na nakopnutie tvojej kreativity? Švéd ponúka týždenný pobyt na Ideas Island zadarmo!

Frederik Haren vlastní malý súkromný ostrov neďaleko Štokholmu a prenajíma ho zadarmo ľuďom, ktorí potrebujú premýšľať. O tomto zaujímavom letnom pobyte informoval portál My Modern Met. Frederik tak chce pomôcť ľudom, ktorí potrebujú pracovať na svojich projektoch v pokoji aby tak nakopli svoju kreativitu.

 

Zdroj: ideasisland.com

 

Zdroj: ideasisland.com

 

Ideas Island (Ostrov nápadov) má tak byť útočiskom pre všetkých premýšľajúcich. Frederik prišiel s týmto nápadom po tom čo sám pár mesiacov strávil na opustenom ostrove, ktorý sa nachádza neďaleko od tohto. Síce na toto leto sú všetky pobyty už zarezervované, stále máte šancu požiadať o budúcoročný termín.

 

Zdroj: ideasisland.com

 

Ako sa tam dostať?

No takýto pobyt zadarmo nedostane len tak hocikto, každý účastník musí splniť dve požiadavky. Najhlavnejšou požiadavkou je to, že práve pracuješ na nejakom projekte alebo máš nejaký nápad na projekt, nad ktorým potrebuješ rozmýšľať v pokojnom prostredí. Druhá požiadavka je to, že vyplníš online žiadosť, ktorá poputuje priamo k Frederikovi, ktorý si ľudí na pobyty vyberá sám. Tam treba uviesť na akom projekte už pracuješ alebo by si chcel pracovať a tak tiež uviesť niečo o sebe.

Zdroj: ideasisland.com

 

Je to naozaj zadarmo?

Ako už sme spomínali, Frederik si za pobyt nepýta žiadne peniaze ale radšej povzbudzuje všetkých návštevníkov aby prispeli na nejakú charitu alebo poslali peniaze nejakej dobrovoľníckej organizácii. No podmienkou pre pobyt to nie je. Ďalšou výhodou pobytu je, že si so sebou môžete vziať aj kolegov alebo priateľov aby ste na ostrove neboli úplne sami avšak počet spoločníkov nemôže presiahnuť číslo 6.

 

Zdroj: ideasisland.com

 

Páči sa Vám takýto nápad? Išli by ste niekedy na Ideas Island?

zdroj: noizz.aktuality.sk