Predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban sa priznal k užívaniu marihuany

Prednedávnom na internete začalo kolovať video z diskusie, ktorej sa zúčastnil predseda Progresívneho Slovenska, Michal Truban. V diskusii spomínal svoje skúsenosti z oblasti podnikania no spomenul aj to, že kedysi bol užívateľom marihuany.

Close-Up Photo of Kush On Glass Container

Zdroj: pexels.com

 

V popise videa, ktoré zaplavilo internet sa píše: „Nie je náhoda, že dvaja milovníci drog sa spojili práve v strane Progresívne Slovensko. Čo drogový kráľ Poliačik so svojimi sexuálnymi úchylkami nedosiahol v SaS, dosiahne v Progresívnom Slovensku.

Truban priznáva konzum drog

Nie je náhoda, že dvaja milovníci drog sa spojili práve v strane Progresívne Slovensko. Čo drogový kráľ Poliačik so svojimi sexuálnymi úchylkami nedosiahol v SaS dosiahne v Progresívnom Slovensku. Sexuálne úchylky tam spájajú viacerých členov…o tom však neskôr…. Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=RZaQ_DpAeyE&t=1s

Truban sa k videu vyjadril

Toto priznanie, ktoré sa objavilo vo videu sa však nezaobišlo bez reakcie samotného Michala Trubana. Ten sa k vzniknutej situácii vyjadril takto: „Je to výsek z niektorej z prednášok, kde hovorím o svojich skúsenostiach z podnikania a o tom, aký to bol život, keď sme s kamošom na intráku rozbiehali firmu. Hovorím úprimne aj o mojej skúsenosti s marihuanou. Konkrétne v tom videu hovorím o zlom stave, ktorý prichádza po opadnutí jej účinku. Zdieľal som túto skúsenosť aj na prednáškach o podnikaní, aby si mladí ľudia nemysleli, že marihuana vyrieši ich problémy.

Michal Truban

Michal Truban updated their profile picture.

Nehanbí sa za to

Na záver dodal ešte tento odkaz: Nemám problém o tom hovoriť otvorene, lebo ma hnevá, keď niekto trávu vyskúšal a potom sa tvári, že nie. Fascinuje ma, akú námahu si niekto dáva, keď pozerá moje staré blogy a videá a hľadá čokoľvek, čo sa dá vytrhnúť z kontextu a účelovo zneužiť proti mne. Toto je presne tá stará politika vyhrabávania špiny.