Slovenská firma ESET sa stáva oficiálnym partnerom úspešného futbalového klubu Borussia Dortmund.

Podľa informácii z portálu Hospodárske Noviny, klub Borussia Dortmund si dohodol spoluprácu so slovenskou softvérovou spoločnosťou trojročnú spoluprácu, ktorá už oficiálne začala počas prvého zápasu sezóny na vypredanom štadióne. Spoluprácu s osemnásobným nemeckým majstrov oznámil ESET prostredníctvom videa.

Ich spolupráca je hlavne zameraná na fanúšikov futbalového klubu a ich podporu. To sa im podarilo, keď rikše od ESET-u dopravilo 1500 fanúšikov z hlavnej stanice priamo na štadión bezplatne.

Pod videom, ktoré zverejnil ESET oznamujúce spolupráce s futbalovým klubom sa vyjadrila slovenská firma takto: „Internet významne zmenil spôsob života ľudí a futbal nie je výnimkou. Spolupráca spoločností ESET a BVB spája svet futbalu s bezpečnosťou na internete, čo je obzvlášť dôležité pre nové možnosti akými sú sledovanie zápasov či získavanie cenných zberateľských predmetov cez internet.“

Borussia Dortmund posilňuje svoju obranu s IT zabezpečením od spoločnosti ESET

Internet významne zmenil spôsob života ľudí a futbal nie je výnimkou. Spolupráca spoločností ESET a BVB spája svet futbalu s bezpečnosťou na internete, čo je obzvlášť dôležité pre nové možnosti akými sú sledovanie zápasov či získavanie cenných zberateľských predmetov cez internet.

K spolupráci sa vyjadril aj CEO Borussie Dortmund, Hans-Joachim Watzke, a to, že futbalový tím a softvérová spoločnosť majú rovnaké hodnoty: „Spoločnosť ESET stojí za hodnotami, ktoré BVB stelesňuje: spoľahlivosť, zanietenie, odvaha a integrita. Naše stretnutia boli od začiatku charakterizované vzájomnou dôverou. Sme šťastní, že môžeme privítať ESET v našom tíme partnerov.“