Video: Metallica v Prahe na koncerte zaspievala „Jožina z Bažin“. Až 70 000 fanúšikov si spievalo s nimi

Americká skupina Metallica v nedeľu (18. 08.) odohrala ďalší svoj koncert v Prahe, ktorý bol súčasťou ich turné WorldWired Tour. Minulého roku pridali do svojho repertoára pieseň od Ivana Mládka, ktorú pozná snáď každý – Jožin z Bažin. Bolo tomu tak aj tento rok a tento počin rozospieval aj 70 000 fanúšikov, ktorí si tento vypredaný koncert prišli užiť do Letňan.

 

Kapela tak okrem tohto odohrala aj svoje staršie a či už nové hity z albumu Hardwired….to Self-Destruct. Na začiatok vystúpenia kapela odohrala pieseň Ennia Moriconeho, známu z westernu Hodný, zlý a ošklivý (1966). Neskôr zahrali už spomínaného Jožina z Bažin ako minulého roku v O2 Aréne.

Atmosféra koncertu bola rozhodne energická a zaobišla sa bez nejakých vážnych problémov. Samozrejme okrem opilcov, ktorí sa snažili vyšplhať na lešenie, ktoré držalo tribúnu na sedenie a neskôr boli vyvedení z areálu. S týmto náporom fanúšikov sa musela popasovať aj verejná doprava, ktorá bola posilnená no na úkor uzatvorenia niektorých ciest.

https://www.facebook.com/marek.vetrovec/videos/2690762414267678/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Metallica v Prahe na koncerte zaspievala „Jožina z Bažin“. Až 70 000 fanúšikov si spievalo s nimi”