Dojímavá pocta svojej manželke: Muž si uvedomil, že byť matkou nie je ľahká „práca“.

Materská dovolenka nie je ani zďaleka to čo tento názov implikuje a vie to každá žena, ktorá je alebo bola niekedy matkou. Menej tolerantní muži sa sťažujú, že ich polovičky sú vždy unavené a bez energie pri tom čo oni chodia do práce! No byť matkou na plný úväzok je práca na 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

 

Feeding Bottle Shallow Focus Photography

Zdroj: pexels.com

 

Podobný prípad sa stal páru Charlotte a Tonymu. Charlotte sa po narodení dieťaťa rozhodla ostať na materskej dovolenke a Tony pracoval a bol živiteľ rodiny. No čoraz častejšie sú pokladal túto otázku: “Ako je možné, že je Charlotte stále taká unavená a na nič nemá náladu, veď predsa ja som ten, ktorý celý deň pracuje!”

 

Person Using Mop on Floor

Zdroj: pexels.com

Nakupujte online – Lidl je odteraz všade

Nakupujte online 💻 I Lidl Shop I Lidl od 7.10. 2019

Práve teraz môžete nakúpiť svoje obľúbené produkty na www.lidl-shop.sk :). Inšpirujte sa na našom kanáli Kuchyňa Lidla ►https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ?sub_confirmation=1 Sledujte náš kanál Lidl Slovensko ►https://www.youtube.com/channel/UC9sIaidsrWY8tQBV07NAppw/featured?sub_confirmation=1 Nakupujte svoje obľúbené produkty na ►https://www.lidl-shop.sk/#utm_source=popis&utm_medium=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_campaign=Nakupujte%20online%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 Sledujte aktuálnu ponuku ►https://www.lidl-shop.sk/#utm_source=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_medium=spot&utm_campaign=Lidl%20otv%C3%A1ra%20eshop%20%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 Navštívte Kuchyňu Lidla ►https://kuchynalidla.sk/#utm_source=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_medium=spot&utm_campaign=Lidl%20otv%C3%A1ra%20eshop%20%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 A pridajte sa aj na Facebooku ► http://facebook.com/lidlslovensko Instagrame ► https://instagram.com/lidlsk LinkedIn-e ► https://www.linkedin.com/company/lidl…

Nakupujte online – Lidl je odteraz všade

 

No Charlotte mala na starosti celú domácnosť od upratovania až po varenie a hlavne starostlivosť o ich dieťa čo si žiada veľkú dávku energie. Avšak Tony jedného dňa našiel spať svoju manželku s ich dieťaťom a uvedomil si čo taká materská dovolenka naozaj obnáša. Na sociálnu sieť teda pridal status, kde si vylial svoje srdce a vzdal tak poctu svojej manželke.

 

„NIEKEDY NEMÁ TÁTO ŽENA DOSTATOK ÚCTY PREDO MNOU. ZAKAŽDÝM, KEĎ SOM PRIŠIEL DOMOV Z PRÁCE, CHARLOTTE BOLA „UNAVENÁ“. JA SOM PRACOVAL CELÝ DEŇ, KTO JE UNAVENÝ? V POSLEDNEJ DOBE SOM PREMÝŠĽAL O TOM, ČO TÁTO ÚŽASNÁ ŽENA ROBÍ, KEĎ SOM PREČ Z DOMU … MYSLEL SOM SI, ŽE LEN SEDÍ S DIEŤAŤOM, ODDYCHUJE A NEJAK SA PREHRAJÚ, NO NIE! ODPOVEĎ JE NIE!

KEĎ IDEM DO PRÁCE KAŽDÉ RÁNO, ZOBUDÍ SA, NARAZ MÁ PLNÉ RUKY PRÁCE A MUSÍ BYŤ OKAMŽITE PRIPRAVENÁ NA VŠETKO, ČO TEN DEŇ PRINESIE …VSTANE A STARÁ SA O PLAČÚCE DIEŤA. NAŠE DIEŤA MÁ HLAD, CHARLOTTE ROVNAKO, ALE NAJPRV DIEŤA DOSTANE NIEČO NA JEDENIE. POTOM SA S NÍM HRÁ, VYMIEŇA NECHUTNÚ PLIENKU, POTOM SA ZASE HRAJÚ. A KEĎ KONEČNE ZASPÍ, MYSLÍTE SI, ŽE SI ODDÝCHNE? OMYL, VYUŽÍVA ČAS NA PRANIE BIELIZNE, UPRATOVANIE HRAČIEK A DOMÁCNOSTI A UMÝVA RIAD. POTOM SA DIEŤA PREBUDÍ A MÁ OPÄŤ HLAD. CHARLOTTE DOKONCA EŠTE NEJEDLA NIČ, ALE TERAZ MUSÍ SPRAVIŤ OBED PRE DIEŤA. POTOM BUDE SAMOZREJME OPÄŤ POZORNOSŤ NA ŇOM, TREBA HO ZABAVIŤ – PAMÄTAJTE MAMA EŠTE STÁLE NEJEDLA … A TO VŠETKO ČISTENIE PREDTÝM BOLA LEN STRATA ČASU, PRETOŽE SAMOZREJME, TERAZ SÚ OPÄŤ VŠADE SAMÉ HRAČKY.

KEĎ SOM PRIŠIEL DOMOV Z PRÁCE, BOL SOM NAŠTVANÝ, ŽE MUSÍM UPRATOVAŤ. ČO CELÝ DEŇ NIČ NEROBÍ? VTEDY SOM POZREL NA DIEŤA, KTORÉ BOLO ZDRAVÉ A ŠŤASTNÉ. AK AJ OSTATNÍ MUŽI SI MYSLIA TO, ČO JA, JE NA ČASE, ABY ZISTILI, AKÉ SÚ ICH MANŽELKY A ČO NAOZAJ ROBIA. REŠPEKTUJTE MATKU SVOJICH DETÍ! JE TO VEĽMI ZVLÁŠTNY ČLOVEK, KTORÝ OBETUJE VŠETKO, ABY SA POSTARAL O SVOJE DIEŤA. MÁM RÁD MOJICH SPIACICH ANJELOV A OBE SI ZASLÚŽIA KRÁTKU PRESTÁVKU! ❤ CHARLOTTE.“

 

Zdroj: facebook.com