Len 15 ročná Slovenka prekvapila v ČSMT! Jaro Slávik ju posunul až do finále

Margaréta Ondrejková je prvá súťažiaca vo finále v tohtoročnej sérii talentovej šou Česko Slovensko má talent. Meno tejto dievčiny by ste si mali veľmi dobre zapamätať, pretože niet pochýb, že o nej ešte budete počuť. Jej neskutočný hlas a pieseň od Demi Lovato ju posunuli až do finále.

Roky známa talentovaná šou Česko Slovensko má talent má na Slovensku obrovskú popularitu. Práve kvôli tejto šou sa mnohí talentovaní ľudia z Česka a Slovenska dokázali presadiť v obrovskej svetovej konkurencii a dokázali veľké veci. Veríme, že podobný osud čaká aj mladučké, len 15 ročná nadané dievča – Margarétu Ondrejkovú z Čachtíc. Dievča prišlo pred porotu a dokázalo im, že jej talent by mal byť uznávaný na celom Slovenku. Porodca Jaro Slávik ju dokonca posunul do finále.Jaro Slávik, spolu s ostatnými porodcami a všetkými divákmi v publiku talentovanúmu dievčaťu daroval standing ovation spolu s ohromným potleskom. Obávaný porodca Slávik povedal: “Opakujem stále ako mantru jednu vec. Mladí ľudia nepatria do zábavného priemyslu, lebo ich to môže zomlieť. V tom nezrelom veku zo základnej školy skočiť rovnými nohami hneď do veľkého sveta s veľkými kontraktami, môže im to naozaj ublížiť. A zároveň hovorím posledné dva roky jednu vec: nevyskúšaš- nevieš. Preto by som chcel vyskúšať posunúť ťa do veľkého svetu zábavného priemyslu, lebo tam patríš. Ideš do finále!”

Zdroj: TV JOJ

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Len 15 ročná Slovenka prekvapila v ČSMT! Jaro Slávik ju posunul až do finále”