Najdlhšie nohy na svete! Táto tínedžerka má jedinečnú postavu

Ked‘ ju ľudia vidia sedieť, nič nezvyčajné nevidia, no ked‘ sa postaví, všetkým padne sánka. Maci Currin, 16 ročné dievča z Austinu z Texasu meria 194 centimetrov, z toho jej nohy majú dĺžku neuveriteľných 130 centimetrov. Touto dĺžkou si táto dievčina zaslúžila titul tínedžerky s najdlhšími nohami na svete.

Zdroj: youtube/Barcroft TV

Ked‘ sa Maci narodila, merala len 50 centimerov, no potom začala rásť rýchlejšie ako ostatné deti. Maci sa aj napriek tomu nesťažuje. Je šťastná, že sa jej rast zastavil a so svojou výškou je spokojná.

Maci pre Barcroft TV povedala: ,,Ked‘ som prestala rásť v deviatej triede, uľavilo sa mi. Ked‘ som bola mladšia, trpela som šialenými bolesťami kvôli rastu.“

Aj ked‘ je na svoje najdlhšie nohy na svete pyšná, tvrdí, že to má aj mnoho záporných stránok. ,,Bachnúť sa pravidelne do hlavy, ked‘ prechádzate dvermi, dostať sa do auta, nájsť vhodné oblečenie, byť vždy atrakciou pre ľudí na ulici, ktorí si vás fotia bez opýtania….nič z toho príjemné nie je.“ Okrem nevýhod to má aj výhody ako napríklad pri športe. Maci verí, že dlhé nohy jej pomôžu nájsť si prácu v oblasti modelingu.

Zdroj: youtube/Barcroft TV

Behind the scenes

553 Likes, 51 Comments – 𝙼𝚊𝚌𝚒 𝚌𝚞𝚛𝚛𝚒𝚗 (@_maci.currin_) on Instagram: „Behind the scenes“

g o o d v i b e s 🖤

545 Likes, 24 Comments – 𝙼𝚊𝚌𝚒 𝚌𝚞𝚛𝚛𝚒𝚗 (@_maci.currin_) on Instagram: „g o o d v i b e s 🖤“

zdroj: prezeny.sk