Nela Pocisková predviedla úžasnú šou: Po dvoch materských sa vracia do šoubiznisu

Dvojnásobná mamička Nela Pocisková (28) zažiarila uplynulú nedeľu na pódiu šou Tvoja tvár znie povedome. V prvej epizóde stvárňovala Michaela Jacksona a teraz sa popasovala s ťažkou skladbou „And I’m Telling You“ od americkej superstár Jennifer Hudson.

Brutálne vystúpenie!!😍😍😍♥️ @iamjhud #nelapociskova

153 Likes, 4 Comments – N E L A Pocisková (@nela.pociskova.fanclub) on Instagram: „Brutálne vystúpenie!!😍😍😍♥️ @iamjhud #nelapociskova“

Dychberúce vystúpenie

Nela Pocisková ako herečka, speváčka a tanečníčka môže v tejto zábavnej šou ukázať svoj talent, čo sa jej aj podarilo. Singel k muzikálu Dreamgirls v podaní Nely vyrazila divákom v sále aj tým doma „na gauči“ dych. Tí nešetrili slovami chváli na Nelinu adresu.“Bez komentára….. Proste najlepšie v celej histórii Tváre,” vyjadrila sa k vystúpeniu istá Naty. K nej sa pridala aj Adriana: “Vyplačkala som sa, ešte aj pri repríze guča v hrdle.” 

 

Video z vystúpenia Nely Pociskovej alias Jennifer Hudson si môžete pozrieť tu:

TVOJA TVÁR ZNIE POVEDOME – Nela Pocisková – And I’m telling you (Jennifer Hudson)

Nela Pocisková – And I’m telling you (Jennifer Hudson) “ viac na: https://tvojatvar.markiza.sk/ Vitajte na oficiálnom Youtube kanáli televízie Markíza! Každý deň u nás nájdete tie najzaujímavejšie videá z produkcie našich internetových portálov, ako aj exkluzívny pohľad do zákulisia najsledovanejšej televízie a jednotlivých programov.

 

Páčilo sa Vám jej vystúpenie?