Pozrite si reakciu nevestinej dcérky po tom, čo sa jej ženích pred oltárom opýtal, či sa chce stať aj jeho dcérou

Svadby sú vždy veľmi dojímovým zážitkom pre novomanželov, ich rodiny, ale aj pre všetkých svadobných hostí. Avšak svadba brazílského páru bola tak vynímočná, že video z nej koluje celým svetom. Pred oltárom stál ženích, nevesta a jej malá dcérka, ktorá sa po tom, čo sa jej ženích opýtal s prstienkom v ruke, či sa stane jeho dcérou, rozplakala tak, ako nikdy predtým.

Aj ked‘ malá princezná doposiaľ vyrastala bez otca, po svadobnom obrade sa všetko zmenilo. Okrem nevesty dostala prsteň aj ona.

https://www.facebook.com/watch/?v=1784893018433168

Aj to je dôkazom toho, že láska zvládne všetko a ked‘ sa dvaja dospelí ľudia ľúbia, dokážu spolu vychovávať aj dieťa, ktoré je biologickým potomkom len jedného z nich.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pozrite si reakciu nevestinej dcérky po tom, čo sa jej ženích pred oltárom opýtal, či sa chce stať aj jeho dcérou”